Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 marca, Warszawa


05 marca 2020

Podziel się newsem:

Zapraszamy na kolejny muzyczny weekend w Stolicy. Sprawdźcie, jakie koncerty i imprezy czekają Was tym razem w Warszawie!

Wydarzenia w piątek, 6 marca w Warszawie

Audioriver x Szwedzka 2/4 sponsored by GLO

Audioriver x Szwedzka 2/4 sponsored by GLO

Gdzie:  Szwedzka 2/4, Warszawa
Kto:  Colyn, Trikk, Leon, Glasse, LuLu Malina
Bilety:  40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl

Weekend w Warszawie rozpoczynamy imprezą, która poprzedzi największy festiwal elektroniczny w Polsce, czyli Audioriver. Już w piątek, najlepsze taneczne brzmienia czekać na Was będą na Szwedzkiej 2/4 w Warszawie. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 7 marca w Warszawie

Lost Frequencies Live at Klub Stodola Warsaw

Lost Frequencies Live at Klub Stodola Warsaw

Gdzie:  Stodoła, Warszawa
Kto:  Lost Frequencies
Bilety:  125 – 140 zł

Lost Frequencies, którego mieliście okazję zobaczyć i usłyszeć w Polsce podczas zeszłorocznego Fest Festival ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem młody producent przyjedzie do Warszawy, z zupełnie nowym show, bogatym w wyjątkową oprawę świetlną, wizualizacje i inne atrakcje. Jednym słowem – znakomite show muzyczne! Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


KAKKMADDAFAKKA – Warszawa

kakkmaddafakka na dwóch koncertach w Polsce

Gdzie:  Smolna, Warszawa
Kto:  Kakkmaddafakka
Bilety:  49 – 59 zł, kup na Biletomat.pl

Tym razem w warszawskim klubie Smolna mniej elektronicznie niż zazwyczaj, ale nie mniej tanecznie! W ten weekend zagra tam bowiem norweska grupa Kakkmaddafakka. To będzie koncert pełen dzikiej energii – nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Home Free w Polsce

home free w polsce

Gdzie:  Proxima, Warszawa
Kto:  Home Free
Bilety:  69 zł, kup na Biletomat.pl

To będzie naprawdę wyjątkowy koncert! W ten weekend w Warszawie wystąpią Home Free – zespół wokalny złożony z pięciu wokalistów, który nie tylko dostarczy Wam muzycznych wrażeń, ale również masę pozytywnej energii i sporą dawkę śmiechu. Mamy nadzieję, że macie już swoje bilety!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 8 marca w Warszawie

Ralph Kaminski / „Młodość” / Warszawa – Palladium

Ralph Kaminski / "Młodość" / 8.03 Warszawa - Palladium

Gdzie:  Palladium, Warszawa
Kto:  Ralph Kaminski
Bilety:  55 – 75 zł

Ralph Kaminski odwiedzi w ten weekend Warszawę ze swoim najnowszym albumem Młodość. Najnowsze koncerty Ralpha to prawdziwe show przepełnione emocjami. Nie może Was zabraknąć w niedzielę w Palladium!

Sprawdź inne koncerty z kategorii pop w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Zapraszamy na kolejny muzyczny weekend w Stolicy. Sprawdźcie, jakie koncerty i imprezy czekają Was tym razem w Warszawie! Wydarzenia w piątek, 6 marca w Warszawie Audioriver x Szwedzka 2/4 sponsored by GLO Gdzie:  Szwedzka 2/4, WarszawaKto:  Colyn, Trikk, Leon, Glasse, LuLu MalinaBilety:  40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl Weekend w Warszawie rozpoczynamy imprezą, która poprzedzi największy festiwal […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.