Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 grudnia, Poznań


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Pierwszy grudniowy weekend w Poznaniu przed nami. Szykują się naprawdę dobre trzy dni, pełne muzycznych atrakcji. Sprawdźcie jakich!

Wydarzenia w piątek, 6 grudnia w Poznaniu

Kwiat Jabłoni akustycznie w Poznaniu

kwiat jabłoni koncerty

Gdzie:  Dom Tramwajarza
Kto:  Kwiat Jabłoni
Bilety:  40 zł

Ten duet nie przestaje zaskakiwać i w ten weekend przyjedzie do Poznania, aby zaprezentować się w nowej formie, czyli akustycznie! Do tego Kwiat Jabłoni zagra aż dwa razy, bo w piątek i sobotę! Mamy nadzieję, że uda Wam się być na jednym z tych wyjątkowych wieczorów w Domu Tramwajarza!

Sprawdź inne koncerty z kategorii folk w Poznaniu


Paluch w Poznaniu

Paluch w Poznaniu

Gdzie:  Tama
Kto:  Paluch
Bilety:  40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl

Mikołajkowy prezent dla fanów hip-hopu ma również Paluch! Raper zagra w ten weekend w klubie Tama, w ramach trasy Czerwony Dywan on Tour, gdzie zaprezentuje materiał z pokrytego podwójną platyną albumu o tym samym tytule. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 7 grudnia w Poznaniu

Daria Zawiałow w Poznaniu, Tama

Daria Zawiałow Official Event, Tama, 7.12.2019

Gdzie:  Tama
Kto:  Daria Zawiałow, Bloo Crane
Bilety:  sold out

Z kolei w sobotę Tamę przejmie artystka bezkompromisowa – Daria Zawiałow, która ponownie zabierze poznańską publiczność w podróż do Helsinek. Koniecznie musicie przekonać się jak wygląda ta piękna muzyczna kraina, zwłaszcza, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Darii i jej zespołu w akcji z nowym materiałem!

Sprawdź inne koncerty rock / pop w Poznaniu


Komitet Obrony Disco – Tama

tama

Gdzie:  Tama
Kto:  Komitet Obrony Disco
Bilety:  20 zł

Po koncercie Darii pozostajemy w Tamie, gdzie taneczną imprezę rozkręci duet DJski – Komitet Obrony Disco. Oj, będzie gorąco na parkiecie! Przekonajcie się na własnej skórze!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Wydarzenia w niedzielę, 8 grudnia w Poznaniu

Clock Machine – Poznań, Tama

Clock Machine

Gdzie:  Tama
Kto:  Clock Machine
Bilety:  45 zł

Weekend w Poznaniu zwieńczy zespół Clock Machine. Nie wychodzimy wciąż z Tamy i ponownie, w niedzielę bawimy się tam w rytm rockowych, popowych i elektronicznych brzmień serwowanych przez jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Do zobaczenia!

Sprawdź inne koncerty rock / pop w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Pierwszy grudniowy weekend w Poznaniu przed nami. Szykują się naprawdę dobre trzy dni, pełne muzycznych atrakcji. Sprawdźcie jakich! Wydarzenia w piątek, 6 grudnia w Poznaniu Kwiat Jabłoni akustycznie w Poznaniu Gdzie:  Dom TramwajarzaKto:  Kwiat JabłoniBilety:  40 zł Ten duet nie przestaje zaskakiwać i w ten weekend przyjedzie do Poznania, aby zaprezentować się w nowej formie, czyli akustycznie! Do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.