Widzimy się na mieście – weekend 20 – 22 grudnia, Kraków


19 grudnia 2019

Podziel się newsem:

To będzie bardzo taneczny, przedświąteczny weekend w Krakowie! Co się będzie działo? Sprawdźcie i do zobaczenia na mieście!

Wydarzenia w piątek, 20 grudnia w Krakowie

Tylko Polskie Techno Szpitalna 1

Tylko Polskie Techno Szpitalna 1

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  Marcin Czubala, AGIM, Kemot
Bilety:  20 – 25 zł

Tym razem rozpoczynamy na Szpitalnej 1. To właśnie tam w ten weekend zawita ogólnopolski cykl Tylko Polskie Techno. Zagrają dla Was Marcin Czubala, AGIM i Kemot. Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Drop That Ghettoblaster x Nu discoTECH x Prozak 2.0

Drop That Ghettoblaster x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Bubblegun aka Third Eye Dimension, zebra, BC GANG$TEPPAZ, Matthew Ka, Oscar Thous
Bilety:  10 – 20 zł

Jeśli Kraków, to nie może zabraknąć również klubu Prozak 2.0. W ten weekend będziemy tańczyć również tam! Na poziomie -1 oddamy muzyczny hołd kulturze getta. Będzie surowo ze sporą dawką basu. Z kolei scena -2 wypełni się dźwiękami melodyjnego synth-pop’u lat 80-tych, francuskiego house’u czy chill-wave’u.

Sprawdź inne imprezy w Krakowie


Один в Каное – Kraków Kwadrat

Gdzie:  Kwadrat
Kto:  Odyn w Kanoe
Bilety:  69 – 89 zł

Odyn w Kanoe to ukraińska grupa, która wymyka się z jakichkolwiek ram gatunkowych. Muzycy zaskakują, a tym samym gromadzą wokół siebie tłumy fanów. Opierają się na minimalizmie i prostocie, a ich głębokie i liryczne teksty poruszają wszystkich słuchaczy. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 21 grudnia w Krakowie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 w Krakowie

Gdzie:  Rynek w Krakowie
Bilety:  bezpłatne

Jarmarki Bożonarodzeniowe to już tradycja, której nie możecie przegapić! Grzane wino, mnóstwo smakołyków i rękodzieł, które możecie sprezentować komuś pod choinką. No i oczywiście kolorowe światełka i świąteczny klimat, który unosi się w powietrzu. Nie przegapcie Jarmarku w Krakowie!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

To będzie bardzo taneczny, przedświąteczny weekend w Krakowie! Co się będzie działo? Sprawdźcie i do zobaczenia na mieście! Wydarzenia w piątek, 20 grudnia w Krakowie Tylko Polskie Techno Szpitalna 1 Gdzie:  Szpitalna 1Kto:  Marcin Czubala, AGIM, KemotBilety:  20 – 25 zł Tym razem rozpoczynamy na Szpitalnej 1. To właśnie tam w ten weekend zawita ogólnopolski cykl Tylko Polskie […]

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →