Widzimy się na mieście – weekend 17 – 19 stycznia, Warszawa


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Co się będzie działo w ten weekend w Warszawie? Wszystko co muzyczne i najlepsze! Sprawdźcie jakie koncerty i imprezy czekają Was tym razem.

Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Warszawie

Offensywa De Luxe – 14. edycja

Offensywa De Luxe - 14 edycja

Gdzie:  Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
Kto:  Daria Zawiałow, Piotr Rubik, NOŻE, Kasia Sochacka, Radio Slam
Bilety:  do zdobycia na antenie radiowej Trójki

Tradycja trwa! Już po raz 14. Polskie Radio zaczyna Nowy rok od wyjątkowego wydania audycji Offensywa. W ten weekend w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, a jednocześnie na antenie Trójki zagrają Daria Zawiałow akustycznie, NOŻE, Kasia Sochacka oraz Radio Slam. Nastawcie odbiorniki na 22:00, a jeśli możecie – zjawcie się w studiu osobiście!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Kaz Bałagane – Polska Gotówkowa / Warszawa, Klub ISKRA

Kaz Bałagane - Polska Gotówkowa / Warszawa 17.01 Klub ISKRA

Gdzie: ISKRA Pole Mokotowskie
Kto: Kaz Bałagane, ka-meal, blind.scream
Bilety: 40 – 50 zł

Fanów hip hopu zapraszamy w ten weekend do klubu ISKRA Pole Mokotowskie. Tam w piątek zagra dla Was Kaz Bałagane. Raper zaprezentuje na żywo swój najnowszy materiał z albumu Polska Gotówkowa. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


QUEEN Night

QUEEN Night

Gdzie: Proxima
Kto: TBA
Bilety: 10 – 20 zł

Na tej imprezie nie może zabraknąć żadnego fana Freddiego Mercury’ego i jego legendarnego zespołu Queen! W ten weekend warszawski klub Proxima przejmą rockowe brzmienia lat 80. Zapraszamy!

Sprawdź inne imprezy w Warszawie


Smolna: Kiasmos dj set

Smolna: Kiasmos dj set

Gdzie: Smolna
Kto: Kiasmos, Eltron, Nowosad, Weikum, Meicon
Bilety: 20 – 40 zł

Jeden z najbardziej lubianych DJ-ów przez polskich fanów muzyki elektronicznej ponownie odwiedzi Warszawę już w ten weekend. Mowa oczywiście o Kiasmos, który po raz ostatni zagra w formule DJ set na Smolnej. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 18 stycznia w Warszawie

Piąty Element HIP HOPU – POMOC | Ratujemy Maję Kapłon

Piąty Element HIP HOPU - POMOC | Ratujemy Maję Kapłon

Gdzie: ISKRA Pole Mokotowskie
Kto: Dister, Gruppo Tredici, Pablo Novacci, Wiktor z wwa, Hypsteria (Kobe, Urban, B-ART), DEW z ekipy DE MA CROOO, Staszek Selektah, Syru_baby, DJ ROMI
Bilety: 20 – 30 zł (cegiełka)

Niedawno podzieliliśmy się z Wami wywiadem z Mają Kapłon. Artystka potrzebuje ogromnej kwoty, na operację kręgosłupa, która pozwoli jej wrócić do normalnego funkcjonowania i śpiewania. W pomoc Mai angażuje się również społeczność klubowa. Już w ten weekend przyjdźcie do klubu ISKRA, aby dobrze się bawić, a jednocześnie pomagać!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Co się będzie działo w ten weekend w Warszawie? Wszystko co muzyczne i najlepsze! Sprawdźcie jakie koncerty i imprezy czekają Was tym razem. Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Warszawie Offensywa De Luxe – 14. edycja Gdzie:  Studio Polskiego Radia im. Agnieszki OsieckiejKto:  Daria Zawiałow, Piotr Rubik, NOŻE, Kasia Sochacka, Radio SlamBilety:  do zdobycia na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →