Widzimy się na mieście – weekend 10 – 12 stycznia, Warszawa


09 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Na nadchodzący weekend w Warszawie mamy dla Was sporą dawkę muzyczno-tanecznych doznań. Sprawdźcie, co się będzie działo w Stolicy!

Wydarzenia w piątek, 10 stycznia w Warszawie

Golden Years – David Bowie Tribute Party // Pogłos

Golden Years - David Bowie Tribute Party // Pogłos

Gdzie:  Pogłos
Kto:  Hate Bush, Double Trouble
Bilety:  10 zł

Weekend w Warszawie zaczynamy od złożenia muzyczno-tanecznego hołdu niezastąpionej ikonie światowej muzyki – Davidowi Boviemu. Kosmiczny odlot zaserwują Wam Hate Bush oraz Double Trouble. Zapraszamy do Pogłosu!

Sprawdź inne imprezy w Warszawie

Smolna: George Fitzgerald

Smolna: George Fitzgerald

Gdzie:  Smolna
Kto:  George Fitzgerald, Sincz, Simon Mattson, NuCasa, SkullFellaz
Bilety:  40 – 20 zł

Miłośników mocniejszych brzmień tradycyjnie zapraszamy na Smolną. Tam elektroniczną dawkę mocy zapodadzą Wam: George Fitzgerald, Sincz, Simon Mattson, NuCasa oraz SkullFellaz.

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 11 stycznia w Warszawie

TGD Kolędy Świata / Warszawa

TGD Kolędy Świata / Warszawa / 11.01.2020

Gdzie:  COS Torwar
Kto:  Kasia Cerekwicka, Ania Karwan, Marcin Sójka, Krzysztof Iwaneczko, Małe TGD
Bilety:  49 – 129 zł

Kto wciąż tkwi w świątecznym klimacie i nie może się z niego wydostać niech nie przegapi koncertu TGD Kolędy Świata w Warszawie! Pop-gospelowy zespół, znakomici soliści i muzyczna podróż przez kontynenty i epoki – to właśnie będzie Was czekać w ten weekend w hali COS Torwar!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 12 stycznia w Warszawie

Finał WOŚP – Warszawa

28. Finał WOŚP - Warszawa

Gdzie:  Plac Bankowy
Kto:  Majka Jeżowska Band, Cyrk Deriglasoff, Pablopavo i Ludziki, Sidney Polak, Jazz Band Młynarski- Masecki, Daria Zawiałow, Renata Przemyk, Agnieszka Chylińska, Łydka Grubasa, Kwiat Jabłoni, Ralph Kaminski, Tulia
Bilety:  bezpłatne (ale wrzuć coś do puszki! ;))

W ten weekend największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają nigdzie indziej niż na Placu Bankowym w Warszawie. To właśnie tam w niedzielę odbędzie wielki 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie może Was zabraknąć! SIEMA!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Na nadchodzący weekend w Warszawie mamy dla Was sporą dawkę muzyczno-tanecznych doznań. Sprawdźcie, co się będzie działo w Stolicy! Wydarzenia w piątek, 10 stycznia w Warszawie Golden Years – David Bowie Tribute Party // Pogłos Gdzie:  PogłosKto:  Hate Bush, Double TroubleBilety:  10 zł Weekend w Warszawie zaczynamy od złożenia muzyczno-tanecznego hołdu niezastąpionej ikonie światowej muzyki – Davidowi Boviemu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.