Widzimy się na mieście – weekend 1 – 3 listopada, Warszawa


31 października 2019

Podziel się newsem:

Przed nami długi weekend i masa atrakcji muzycznych. Sprawdźcie, co się będzie działo w Warszawie i widzimy się na mieście!

Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Warszawie

Igor Herbut – Lwia część, Warszawa

Igor Herbut w Warszawie

Gdzie:  Teatr Muzyczny Roma

Kto:  Igor Herbut

Bilety:  69 – 129 zł

Weekend w Warszawie zaczynamy wyjątkowym koncertem. Igor Herbut wystąpi w Teatrze Muzycznym Roma w formule solowej. Pianino, świece i wrażliwy, utalentowany muzyk na scenie, który zaczaruje to miejsce dźwiękami bardziej i mniej znanymi w odmienionych, nastrojowych aranżacjach, to coś czego możecie się spodziewać po tym koncercie. Bądźcie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 2 listopada w Warszawie

Undercity Festival 2019

undercity 2019

Gdzie:  COS Torwar

Kto:  Answer Code Request, Apollonia, Błażej Malinowski, catz n dogz, Claptone, Enrico Sangiuliano, Etapp Kyle, FJAAK, I Hate Models, John Digweed, Joris Voorn, Karotte, Kittin, Kölsch, Oscar Mulero, Pete Tong, Rebekah, Steffi, tINI, Beskres, Etcha, Juli N More, Kotelett&Zadak, Leon Licht, Niklaus Katzorke, Sarah Wild, Thée, Tobi Dei

Bilety:  199 zł, kup na Biletomat.pl

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć miłośników muzyki elektronicznej! Undercity powraca i startuje już w ten weekend. W sobotę, w hali COS Torwar, gdzie znajdziecie aż cztery sceny, zagrają największe gwiazdy tego gatunku. Nie przegapcie!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie


Paluch – Warszawa

paluch w warszawie

Gdzie:  Palladium

Kto:  Paluch

Bilety:  60 zł, kup na Biletomat.pl

Dla fanów hip hopu również coś mamy! W ten weekend w klubie Palladium zagra Paluch. Artysta podczas koncertu będzie promował swój ostatni, trzynasty w dyskografii album Czerwony Dywan. Nie może Was zabraknąć pod sceną!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


half alive w Polsce

half alive w Warszawie

Gdzie:  Proxima

Kto:  half alive

Bilety:  69 zł, kup na Biletomat.pl

Przebój ostatnich miesięcy still feel nie chce Wam wyjść z głowy? Macie okazję usłyszeć go również na żywo, bo jego autorzy zagrają w ten weekend po raz pierwszy w Polsce! Podbijająca światowy rynek muzyczny amerykańska grupa half alive wystąpi w tę sobotę w warszawskiej Proximie. Dajcie się przekonać i sprawdźcie jak ci młodzi muzycy radzą sobie na żywo!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 3 listopada w Warszawie

Kortez Przedpremierowo – Warszawa

Kortez Przedpremierowo

Gdzie:  Teatr Polski

Kto:  Kortez

Bilety:  119 – 159 zł

Kortez podbija polskie sceny. W ten weekend zagra w Warszawie aż trzy razy. W ramach koncertów z wyprzedanej trasy Kortez Przedpremierowo usłyszycie materiał z nadchodzącej, trzeciej płyty artysty oraz jego największe przeboje z dwóch poprzednich albumów. Nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń w Teatrze Polskim!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Przed nami długi weekend i masa atrakcji muzycznych. Sprawdźcie, co się będzie działo w Warszawie i widzimy się na mieście! Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Warszawie Igor Herbut – Lwia część, Warszawa Gdzie:  Teatr Muzyczny Roma Kto:  Igor Herbut Bilety:  69 – 129 zł Weekend w Warszawie zaczynamy wyjątkowym koncertem. Igor Herbut wystąpi w Teatrze Muzycznym Roma […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →