Widzimy się na mieście – Trójmiasto, 24-26 maja


23 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Trójmiasto nie zasypia, zwłaszcza w sezonie letnim. Choć letnie miejscówki już zapraszają w swoje progi, to kluby wciąż trzymają się mocno i oferują moc wrażeń. Zobaczcie, gdzie bawić się w Gdańsku, Gdyni i w Sopocie.

Piątek, 24 maja

Podprogowy Rejs w Ziemi by Sincz I Carbo I Sima

Gdzie:  Klub Ziemia
Kto:  Sincz, Carbo, SIMA
Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

Już w najbliższy piątek przestrzeń Klubu Ziemia wypełnią ciężkie brzmienia. Za niskotonowe dźwięki odpowiedzialny będzie mocny skład w osobach Sincza, Carbo SIMY. Taki zestaw gwarantuje pełen parkiet od początku do samego końca.


Elektryków x Showcase: Polena Recordings


Gdzie:  
Ulica Elektryków
Kto:  Sosky, Jaromir, Jazxing
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Showcase odbędzie się w piątek, ale to inauguracja cyklu eventów, które od czerwca będą miały miejsce przy Ulicy Elektryków w każdy czwartek. Co tydzień włodarze oddadzą scenę niezależnym wytwórniom i producentom. Podczas nadchodzącego launchu wystąpi duet Jazxing, Jaromir Kamiński (ex-Ptaki) i Sosky, czyli reprezentanci młodego labelu Polena Recordings z Gdańska. A to oznacza, że wielogodzinny rejs w kierunku zachodniej części Morza Śródziemnego przy dźwiękach hipnagogicznej muzyki tanecznej i nostalgicznego disco.


Elektryków X Pozdro Techno Sound System w/ DJ Assault, DJ Deeon

Gdzie:  Ulica Elektryków
Kto:  DJ Assault, DJ Deeon, Dtekk, Tomek Hoax, DJ Dett
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Pozdro Techno Sound System wraca do Gdańska. Miejscem wydarzenia sygnowanego przez Up To Date Festival ponownie będzie Ulica Elektryków, która łączy w sobie industrialne przestrzenie i słoneczny vibe. U podstaw Up To Date Festival od początku leżało przywiązanie do kultury, jaka powstała wokół sceny techno i przyległych gatunków; do jej wartości i tradycji. Dlatego kolejna odsłona Pozdro Techno Sound System stanie nie tylko pod znakiem powrotu do Gdańska, ale również – do źródeł.


Sobota, 25 maja

Rycerzyki w Ziemi

Gdzie:  Klub Ziemia
Kto:  Rycerzyki
Bilety:  20-25 zł

Rycerzyki to krakowski kwintet sophisti-popowy. Po nagraniu domowymi sposobami debiutanckiego albumu zatytułowanego po prostu Rycerzyki (2015), baśniowo-oniryczne piosenki, śpiewane przez Gosię Zielińską w językach polskim, wymyślonym i angielskim, trafiły na playlisty ogólnopolskich rozgłośni. Przez Piotra Metza zostali nazwani “jednym z najciekawszych wykonawców nowej fali polskiego popu”. Album spotkał się z dużym zainteresowaniem dziennikarzy m.in. Gazety Wyborczej, tygodnika Polityka, Wprost, Dziennika Polskiego, Gazety Magnetofonowej, Dwutygodnika.


Elektryków X Czeluść: Premiera W#4

Gdzie:  Ulica Elektryków
Kto:  FORXST, Da Vosk Docta, ka-meal ,KOSA, JUTRØ, Pexøt, megot
Bilety:  10 zł

CZELUŚĆ (JUTRØ x KOSA) to krakowski kolektyw producencki skupiający swoją działalność na promowaniu polskiej sceny bitowej. W najbliższą sobotę zaprasza na Ulicę Elektryków na premierę najnowszej kompilacji CZELUŚĆ W#4.


One Night In Sopot | Jurek Przeździecki /MANOID/Joana

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Jurek Przeździecki, Manoid, Joana, John Waiter, 4lekk, OSKAR, Jan Mohr 
Bilety:  20-25 zł, zapłać przed wejściem

Bywalców sopockiego Sfinks700 czeka wyjątkowa noc, podczas której zaprezentują się nietuzinkowe postacie. Jurek Przeździecki (live act), którego album Epi Centrum to kwintesencja mrocznego, czarnego jak smoła, miarowego techno. MANOID – także live – jak nikt potrafi prowadzić przez ciemność, w kierunku czystej, mechanicznej energii. Joana ze swoją doskonałą selekcją i stylem, który unosi 2 cm nad ziemię i nie pozwala opaść przez cały set i doskonale wszystkim znany John Waiter.

Trójmiasto nie zasypia, zwłaszcza w sezonie letnim. Choć letnie miejscówki już zapraszają w swoje progi, to kluby wciąż trzymają się mocno i oferują moc wrażeń. Zobaczcie, gdzie bawić się w Gdańsku, Gdyni i w Sopocie. Piątek, 24 maja Podprogowy Rejs w Ziemi by Sincz I Carbo I Sima Gdzie:  Klub Ziemia Kto:  Sincz, Carbo, SIMA Bilety:  10 zł, zapłać przed […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →