fot. materiały prasowe

scrapYard – nietypowa miejscówka w stylu złomowiska na wypasie


14 czerwca 2021

Podziel się newsem:

W Gdańsku nie brak industrialnych miejscówek, punktujących fantastycznym, industrialnym klimatem. Do tej puli miejsc wartych odwiedzenia dołącza scrapYard, który nasyci Was super ofertą gastro, dużym wyborem alkoholi oraz naturalnie – dobrą muzyką.

scrapYard – nowy punkt Trójmiejskiej strefy chilloutu

Jak grzyby po deszczu wyrastają zewsząd nowe miejscówki. Lato to idealna pora na znalezienie sobie nowego ulubionego lokalu, koniecznie z klimatem, koniecznie z historią, by móc zabrać do niego znajomych. Również lokalsów lub tych z daleka – akurat scrapYard powinien zaimponować każdemu, kto jeszcze w nim nie był. Gdańsk stoi właśnie takimi industrialnymi miejscówkami, wpisującymi się w mocno w urbanistyczne standardy i wykorzystującymi potencjał miejsc takich, jak budynki starej stoczni. Ten konkretny lokal znakomicie wpisuje się w trend wykorzystywania przestrzeni pod tworzenie przestrzeni. Nowej, nieoczywistej, ciekawej, intrygującej.

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno

scrapYard Gdańsk
fot. materiały prasowe

scrapYard – co nowego w Gdańsku?

Lokal otworzył się z początkiem czerwca i wychodzi na to, że już znalazł swoich amatorów. A co takiego przyciąga gości do scrapYardu? Proste, że dużo robi sam klimat. Zdarzyło Wam się kiedykolwiek czilować w towarzystwie emerytowanych aut, samochodów oraz innych pojazdów? Złomowisko na wypasie, czyli wydanie de luxe. Stoczniowy sznyt, pejzaż Martwej Wisły tuż obok, cumujące statki… To totalnie robi atmosferę luzu łamaną na klubowe vibe’y.

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno part II

scrapYard Gdańsk
fot. materiały prasowe

ScrapYard ma Wam zresztą do zaoferowania obie z tych rzeczy. Z jednej strony odpoczynek i relaks, z drugiej – klubowe szaleństwa. Znajdziecie tam różnorodną ofertą gastro, duży wybór koktajli, no i weekendowe eventy. Już w najbliższy piątek miejscówkę rozbuja krakowski kolektyw CZELUŚĆ. Nie przegapcie i wpadajcie na Facebooka lokalu – zameldujcie się i bądźcie na bieżąco, bo tam lato dopiero się rozkręca!

W Gdańsku nie brak industrialnych miejscówek, punktujących fantastycznym, industrialnym klimatem. Do tej puli miejsc wartych odwiedzenia dołącza scrapYard, który nasyci Was super ofertą gastro, dużym wyborem alkoholi oraz naturalnie – dobrą muzyką. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →