Widzimy się na mieście – Trójmiasto, 17-19 maja


17 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Co wydarzy się w Trójmieście, zostaje w Trójmieście. A dziać się będzie – jak zwykle – całkiem sporo!

Piątek, 17 maja

Codex Empire (LIVE + DJ set)

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Codex Empire, DREN, Cranz, Drgs_23
Bilety:  20-30 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Niedawno ukazał się najnowszy album CODEX EMPIRE Slow Erosion. To doskonała okazja, aby celebrować wspólnie premierę w klubie Sfinks700. Zapowiada się prawdziwagratka dla fanów ciężkiego, industrialnego i mrocznego techno. Specjalnie na to wydarzenie Codex Empire wystąpi w dwóch odsłonach: live set oraz dj set.


Elektryków X Dom Trojga


Gdzie:
  Ulica Elektryków
Kto:  Eltron, Jaxe, Facheroia
Bilety: bezpłatnie

Jakie miasto jest nowym Berlinem? Czy w Polsce liczy się tylko techno? Czy taniec może dawać nadzieję? Odpowiedź na te oraz inne pytania może nasunąć się w piątek na Ulicy Elektryków, w trakcie pierwszej w historii imprezy wytwórni Dom Trojga. Celem tej nowej muzycznej inicjatywy, za którą stoi dobrze już znany Eltron, jest prezentowanie wschodzących (i nie tylko) talentów, wyjawianie ukrytych prawd oraz lansowanie prawdziwych piwnicznych przebojów krajowej muzyki taneczno-elektronicznej. Oprócz Eltrona na Elektryków pojawi się  Jaxe oraz pochodząca z Półwyspu Krymskiego fenomenalna didżejka Facheroia.


Sobota, 18 maja

House Deluxe pres. Être Kolektiv

 

Gdzie: Sfinks700
Kto:  Être Kolektiv
Bilety:  15-20 zł, zapłać przed wejściem

Grali obok takich postaci jak Detroit Swindle, DJ Boring, Baltra czy Demuja. Teraz przyjeżdżają do sopockiego Sfinksa700, by podzielić się własną interpretacją muzyki z pogranicza house, deep, disco, lo-fi, UK garage czy funk. Être Kolektiv, poznański kolektyw didżejski, w którym spotykają się cztery perspektywy interpretacji i niezliczonych inspiracji klubowym brzmieniem Chicago, Detroit czy Berlina.


SASSY AllNite: 40 Stopni Projekt ft. Maria Sadowska

Gdzie: SASSY
Kto:  Maria Sadowska, Banan On Sax, Tenes, Ricardo
Bilety:  30 zł, zapłać przed wejściem

Historia 40 Stopni Projekt sięga roku 2007, kiedy to w czerwcu podczas otwarcia sezonu letniego gdzieś na plażach Półwyspu Helskiego spotkała się czwórka dobrych znajomych zafascynowanych muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Z inicjatywy dwójki od lat będących w branży clubbingowej DJ-ów, promotorów i bookerów Ricardo i Tenes powstał kolektyw, w którym główną rolę powierzono doskonale znanej wokalistce i kompozytorce Marii Sadowskiej. House’owe rytmy grane przez DJ-ski team zostały wzbogacone o charyzmatyczny głos polskiej wokalistki, zaś za elementy improwizowane i solową energię odpowiadał czwarty element składu Daniel Polkowski vs Banan – jeden z najbardziej utalentowanych polskich saksofonistów młodego pokolenia.


Niedziela, 19 maja

The Cinematic Orchestra – Gdańsk

Gdzie: Stary Maneż
Kto:  The Cinematic Orchestra, Sonar Soul
Bilety:  120-140 zł, kup bilet na Biletomat.pl

The Cinematic Orchestra wracają z nowym albumem. Jedna z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich formacji ostatnich 20 lat nadal inspiruje gwiazdy jazzu, muzyki filmowej i tanecznej elektroniki. 19 maja grupa zagra w jednym z najpiękniejszych miejsc koncertowych polskiego wybrzeża – w Starym Maneżu w Gdańsku. Jako support przed Jasonem Swinscoe i jego zespołem wystąpi Sonar Soul.

Co wydarzy się w Trójmieście, zostaje w Trójmieście. A dziać się będzie – jak zwykle – całkiem sporo! Piątek, 17 maja Codex Empire (LIVE + DJ set) Gdzie:  Sfinks700 Kto:  Codex Empire, DREN, Cranz, Drgs_23 Bilety:  20-30 zł, kup bilet na Biletomat.pl Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →