Widzimy się na mieście – Trójmiasto, 10-12 maja


10 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W Trójmieście nie ma mowy o nudzie niezależnie od pory roku. Nadchodzący weekend tylko to potwierdza. Dziać będzie się dużo i dobrze. Zobacz gdzie!

Piątek, 10 maja

Otwarcie Elektryków, Gdańsk

Gdzie:  Ulica Elektryków
Kto:  B.Traits, Folamour, Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Private Press, Jazxing, Rhythm Baboon, Radek Cyman, REZA
Bilety:  bezpłatne

Na 10 maja włodarze Ulicy Elektryków przygotowali dwie sceny muzyczne i dwóch headlinerów. Folamour gra klasyczne disco spod znaku Nowego Jorku lat siedemdziesiątych. B.Traits to z kolei high-classowe techno; zimne jak kanadyjska British Columbia, skąd pochodzi ta dziewczyna i stylowe jak centrum Londynu, gdzie rezyduje na co dzień. Czyli szykuje się całonocna podróż do stolicy rave’ów. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa, więc w tym sezonie nadejdą duże zmiany infrastrukturalne i niespodzianki, dzięki którym Ulica Elektryków wejdzie na jeszcze wyższy poziom.


Kiasmos DJ set, Sfinks700, Sopot


Gdzie:
  Sfinks700
Kto:  Kiasmos, Fresh, Okami, MKO, Sima
Bilety:  35-40 zł, kup bilety na Biletomat.pl

Kiasmos powstał w 2009 roku z inicjatywy Ólafura Arnaldsa i Janusa Rassmusena. W 2012 ukazała się EPka Thrown, a w 2014 debiutancki album. Między 2015 i 2017 duet wydał jeszcze 3 EPki, oraz pojawił się na najważniejszych festiwalach na świecie, zaskarbiając sobie sympatię rzeszy fanów. Oprócz występów live w duecie, Rasmussen występuje także jako Kiasmos DJ-set.


Sobota, 11 maja

Polish Techno I Aksamit / SEPT / Sfinks700, Sopot

Gdzie: Sfinks700
Kto:  Aksamit, Sept, Radek Cyman, Jaxzing
Bilety:  bezpłatne

Cudze chwalicie swego nie znacie. Oprócz pierogów i bigosu, Polska techno stoi. W trakcie tego cyklu, na głównej sali klubu Sfinks700 będzie prezentowane to, co w polskiej muzyce technicznej najlepsze. Krótko mówiąc… Sopot na pierwszą w tym roku odsłonę imprezy POLISH TECHNO. Zagrają Aksamit, Sept i inni.


Westbam is back again / Nowy Harem, Gdynia

Gdzie: Nowy Harem
Kto:  Westbam, Novy
Bilety:  30-50 zł

Legenda sceny klubowej powraca do #NHGdynia. Westbam to bez dwóch zdań jeden z najbardziej zasłużonych didżejów w Europie. Już 11 maja ponownie zagości w Polsce.

W Trójmieście nie ma mowy o nudzie niezależnie od pory roku. Nadchodzący weekend tylko to potwierdza. Dziać będzie się dużo i dobrze. Zobacz gdzie! Piątek, 10 maja Otwarcie Elektryków, Gdańsk Gdzie:  Ulica Elektryków Kto:  B.Traits, Folamour, Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Private Press, Jazxing, Rhythm Baboon, Radek Cyman, REZA Bilety:  bezpłatne Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →