Widzimy się na mieście – Łódź, 17-19 maja


17 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W najbliższy weekend w Łodzi nie zabraknie atrakcji. Zarówno fani imprez klubowych, jak i koncertów znajdą coś dla siebie.

Piątek, 17 maja

Niemoc, Żarty Żartami

Gdzie:  Żarty Żartami
Kto:  Niemoc
Bilety:  20 zł

Dają świetnie koncerty, nagrywają genialne wydawnictwa. Przed kilkoma tygodniami zielonogórskie trio zaprezentowało debiutancki album zatytułowany Baśnie. To właśnie w ramach trasy promującej wydawnictwo, muzycy zawitają do Łodzi. Niemoc wystąpiła m.in. na Openerze, węgierskim Sziget, OFF Festivalu, Nowej Muzyce oraz supportował m.in. M83, zaś w sieci można znaleźć sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza.


Sobota, 18 maja

Artur Andrus, Wytwórnia

Gdzie: Klub Wytwórnia
Kto:  Artur Andrus
Bilety:  75 zł

Łódzki Klub Wytwórnia zapraszana recital kabaretowy Artura Andrusa, podczas którego goście usłyszą znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. Sokratesa 18.  Piosenki przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Gościem specjalnym koncertu będzie Dorota Miśkiewicz.


Bassline pres. L 33 | Łódź

Gdzie: Soda Underground
Kto:  L 33, ZENon, Sinusoyda, Sick, Ariel DNB, Dj Alishia, DJ CONTEST
Bilety:  25-30 zł, kup bilet na Biletomat.pl

W sobotę łódzki klub Soda Underground wypełni bas. W ramach imprezy Bassline do Polski zawita L33, jedna z najjaśniejszych postaci bułgarskiej i w ogóle europejskiej sceny basowej. Związany z labelami Eatbrain i Blackout producent oraz didżej, pojawi się w Łodzi w towarzystwie mocnej, polskiej reprezentacji.


Mateusz Wojtasik w TU!

Gdzie: TU
Kto:  Mateusz Wojtasik
Bilety:  bezpłatnie

Mateusz Wojtasik, z wykształcenia lekarz, z zamiłowania i pasji muzyk. Wciąż szukający swojego brzmienia, ale pływający na pograniczu muzyki Jasona Mraza, Pawła Domagaly czy Eda Sheerana. Niektórzy mieli go okaję słyszeć w łódzkim TU jak spontanicznie przyniósł z samochodu gitarę, niektórzy jak supportował Kwiat Jabłoni, niektórzy w jeszcze innych okolicznościach. Pora, by usłyszeć go ponownie!


Piotr Orzechowski SOLO PIANO

Gdzie: Filharmonia Łódzka
Kto:  Piotr Orzechowski
Bilety:  32 zł

24 Preludes & Improvisations to trzeci projekt solowy pianisty i kompozytora Piotra Orzechowskiego. Pianista powraca do Łodzi z nową propozycją wielowymiarowego dzieła, na które składa się cykl 24 preludiów i odpowiadających im improwizacji. Swoją formą nawiązując do 24 Preludiów i Fug Jana Sebastiana Bacha, Orzechowski omawia najważniejsze dla muzyki pojęcia jak konstrukcja, reguła czy kreacja poprzez kontrastowe zestawienie dźwiękowych brył i wolnych improwizacji – utworów skomponowanych i tych stworzonych spontanicznie.

W najbliższy weekend w Łodzi nie zabraknie atrakcji. Zarówno fani imprez klubowych, jak i koncertów znajdą coś dla siebie. Piątek, 17 maja Niemoc, Żarty Żartami Gdzie:  Żarty Żartami Kto:  Niemoc Bilety:  20 zł Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →