Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 marca, Kraków


05 marca 2020

Podziel się newsem:

Przed nami wyjątkowo hip-hopowy weekend w Krakowie, ale nie zabraknie również muzycznych atrakcji dla fanów innych gatunków. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 6 marca w Krakowie

OSTR | Kraków Studio GNIEW 2020

o.s.t.r. e krakowie

Gdzie:  Klub Studio, Kraków
Kto:  O.S.T.R.
Bilety:   49 – 69 zł

O.S.T.R. ponownie na trasie koncertowej i ponownie z nowym materiałem! Jego najnowszy album Gniew będziecie mogli jako jedni z pierwszych usłyszeć na żywo już w ten weekend w Krakowie. Zapraszamy do Klubu Studio!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Ralph Kaminski / „Młodość” / Kraków – Kwadrat

Ralph Kaminski / "Młodość" / 6.03 Kraków - Kwadrat

Gdzie:  Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Kto:  Ralph Kaminski
Bilety:  55 – 65 zł

Dla tych, którzy od hip-hopu wolą alternatywę również coś mamy. Ralph Kaminski zagra w ten weekend w Krakowie w ramach trasy promującej jego najnowszy album Młodość. To będzie show z prawdziwego zdarzenia, nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


MALIK Montana w Krakowie !

MALIK Montana w Krakowie !

Gdzie:  Klub Studencki Żaczek, Kraków
Kto:  Malik Montana
Bilety:  50 zł

Wracamy do hip hopu. Również w ten weekend w Krakowie zagra Malik Montana. Raper premierowo zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego krążka – Import/Export, ale nie zabraknie również klasyków ze starszych albumów. Bądźcie w piątek w klubie Żaczek!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 7 marca w Krakowie

Maria Peszek // Kraków

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Gdzie:  Klub Studio, Kraków
Kto:  Maria Peszek
Bilety:  60 – 110 zł

W ten weekend w Krakowie wystąpi również Maria Peszek. Tym razem ze starym materiałem, który wciąż jest aktualny. Sorry Polsko Super Tour to trasa pełna ważnych przekazów, emocji i tańca. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


SŁOŃ X Dope DOD | Kraków

słoń i dope d.o.d.

Gdzie:  Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Kto:  Słoń, Dope D.O.D.
Bilety:  59 zł

Ten weekend w Krakowie kończymy również hip-hopowo. W sobotę zapraszamy do Klubu Kwadrat, gdzie zagra Słoń i Dope D.O.D. Jeśli lubicie miejski, brudny, uliczny rap wprost z blokowisk to nie może Was zabraknąć na tym koncercie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami wyjątkowo hip-hopowy weekend w Krakowie, ale nie zabraknie również muzycznych atrakcji dla fanów innych gatunków. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 6 marca w Krakowie OSTR | Kraków Studio GNIEW 2020 Gdzie:  Klub Studio, KrakówKto:  O.S.T.R.Bilety:   49 – 69 zł O.S.T.R. ponownie na trasie koncertowej i ponownie z nowym materiałem! Jego najnowszy album Gniew będziecie mogli jako […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.