Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 marca, Wrocław


05 marca 2020

Podziel się newsem:

Brak planów na weekend we Wrocławiu? Zaraz to się zmieni! Sprawdźcie jakich koncertów nie możecie przegapić w nadchodzących dniach!

Wydarzenia w piątek, 6 marca we Wrocławiu

Maria Peszek // Wrocław

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Gdzie:  A2 Centrum Koncertowe, Wrocław
Kto:  Maria Peszek
Bilety:  75 zł

Weekend we Wrocławiu zaczynamy z Marią Peszek, która zagra w Centrum Koncertowym A2 w ramach trasy Sorry Polsko Super Tour. Czeka Was masa ważnych słów, dobrej, tanecznej energii i muzycznych emocji. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 7 marca we Wrocławiu

Mata / 100 dni do matury / Wrocław

Mata / 100 dni do matury / Wrocław

Gdzie:  Stary Klasztor, Wrocław
Kto:  Mata
Bilety:  40 – 60 zł

W ten weekend we Wrocławiu scenę Starego Klasztoru przejmie jeden z najmłodszych reprezentantów polskiej rap gry, który już teraz odnosi ogromne sukcesy, a to dopiero początek jego drogi. Mowa oczywiście o Macie. Przyjdźcie sprawdzić jak jego 100 dni do matury zabrzmi na żywo!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Koncert Daria Zawiałow we Wrocławiu

daria zawiałow koncerty helsinki tour

Gdzie:  Radio Wrocław, Wrocław
Kto:  Daria Zawiałow
Bilety:  sold out

Daria Zawiałow również powraca do Wrocławia już w ten weekend w ramach kolejnej trasy Helsinki Tour 3.0! Spodziewajcie się prawdziwego, gitarowego łomotu od tej skromnej artystki i jej zespołu. Szykuje się ogień!

Sprawdź inne koncerty pop / rock we Wrocławiu


O.S.T.R. we Wrocławiu

ostr we wrocławiu

Gdzie:  A2 Centrum Koncertowe, Wrocław
Kto:  O.S.T.R.
Bilety:  59 zł

Fani hip hopu mają w czym wybierać w ten weekend we Wrocławiu. W sobotę w Centrum Koncertowym A2 zagra także O.S.T.R., który zaprezentuje premierowo w stolicy Dolnego Śląska swój najnowszy materiał z albumu Gniew. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 8 marca we Wrocławiu

Ania Karwan „Wszystko” | Wrocław

Ania Karwan "Wszystko" | Wrocław

Gdzie:  A2 Centrum Koncertowe, Wrocław
Kto:  Ania Karwan
Bilety:  119 zł

Jak ktoś się uprze to cały ten weekend może spędzić w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu i z pewnością nie będzie żałował. Koncertowy maraton w tym miejscu zakończy w niedzielę Ania Karwan, której przeboje podbijają listy przebojów największych stacji radiowych. Dajcie się zabrać w tę emocjonalną, popową podróż!

Sprawdź inne koncerty pop we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Brak planów na weekend we Wrocławiu? Zaraz to się zmieni! Sprawdźcie jakich koncertów nie możecie przegapić w nadchodzących dniach! Wydarzenia w piątek, 6 marca we Wrocławiu Maria Peszek // Wrocław Gdzie:  A2 Centrum Koncertowe, WrocławKto:  Maria PeszekBilety:  75 zł Weekend we Wrocławiu zaczynamy z Marią Peszek, która zagra w Centrum Koncertowym A2 w ramach trasy Sorry Polsko Super […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.