kadr z filmu

Wiadomo już, kto wyreżyseruje spin-off „Cichego miejsca”


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Trzecia odsłona horroru według pomysłu Johna Krasinskiego znalazła swojego reżysera. Za kolejne Ciche miejsce zabierze się Michael Sarnoski.

Hałas wokół Cichego miejsca

Ciche miejsce trafiło na kinowe ekrany w 2018 roku. Film według scenariusza i w reżyserii Johna Krasinskiego, który zagrał także jedną z głównych ról, przedstawia wizję postapokaliptycznego świata opanowanego przez kosmitów o wyjątkowo wyczulonym zmyśle słuchu. Najmniejszy szmer może skutkować śmiertelnym zagrożeniem ze strony potworów. Drugą z głównych ról odegrała Emily Blunt.

W 2020 roku światową premierę miało Ciche miejsce 2, które kontynuowało historię rodziny Abbotów z pierwszej części. Do obsady dołączył wówczas Cillian Murphy. Wejście filmu na ekrany zbiegło się z początkami pandemii koronawirusa, więc jego premiera została przesunięta o ponad rok. Obie produkcje zebrały raczej pozytywne oceny, jednak nie ustrzegły się wielu wad.

W listopadzie 2020 roku studio Paramount Pictures zatrudniło reżysera Jeffa Nicholsa do wyreżyserowania spin-offu Cichego miejsca. Nichols zrezygnował jednak niecały rok później. Nowe Ciche miejsce znalazło swojego reżysera, a został nim Michael Sarnoski.

Wiadomo już, kto wyreżyseruje spin-off „Cichego miejsca”
fot. Jordan Strauss

Michael Sarnoski reżyserem spin-offu Cichego miejsca

Spoglądając w reżyserski dorobek Sarnoskiego, można się nieco zdziwić. Sarnoski ma na swoim koncie póki co tylko jeden, debiutancki film długometrażowy. Ale jaki to był debiut! Reżyser jest twórcą ubiegłorocznej Świni, z Nicolasem Cage’em w roli głównej. Świnia opowiada historię Robina Felda, mieszkającego w lasach Oregonu pustelnika. Towarzyszką leśnego życia głównego bohatera jest tytułowa świnka, z którą Feld poszukuje trufli. Postać Nicolasa Cage’a zostaje zaatakowana, a świnka uprowadzona. Feld postanawia wyruszyć śwince na ratunek.

Spin-off Cichego miejsca ma trafić do kin 31 marca 2023 roku. John Krasinski pracuje jednocześnie nad trzecią częścią głównej serii.

Trzecia odsłona horroru według pomysłu Johna Krasinskiego znalazła swojego reżysera. Za kolejne Ciche miejsce zabierze się Michael Sarnoski. Hałas wokół Cichego miejsca Ciche miejsce trafiło na kinowe ekrany w 2018 roku. Film według scenariusza i w reżyserii Johna Krasinskiego, który zagrał także jedną z głównych ról, przedstawia wizję postapokaliptycznego świata opanowanego przez kosmitów o wyjątkowo […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →