While She Sleeps wracają do Polski na jeden klubowy koncert

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski zespół While She Sleeps podczas koncertu we Wrocławiu promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo – So What. Sprawdźcie szczegóły.

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield, utworzona w 2006 roku. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage.

While She Sleeps – Hurricane 

Formacja ma na koncie jeden mini-album The North Stands For Nothing oraz cztery, doskonale przyjęte albumy studyjne: This Is the Six, Brainwashed, You Are We oraz najnowszy, wydany w marcu 2019 roku krążek So What.

While She Sleeps – ANTI-SOCIAL

W tym czasie kwintet zdołał wystąpić na największych światowych festiwalach, takich jak m.in. Download Festival, Vans Warped Tour w USA i Kanadzie, Graspop Metal Meeting, czy Hellfest.

Na przestrzeni lat grupa stała się dominującą nazwą na scenie metalcore’owej, a ich koncerty słyną z niebywałej energii, która tylko podkreśla wyjątkowość występów piątki z Sheffield.

While She Sleeps na jedynym koncercie w Polsce – bilety

O wyjątkowości występów While She Sleeps już niebawem będziecie mogli przekonać się na własnej skórze. Zespół w ramach światowej trasy koncertowej w tym roku zawita do Polski. Brytyjczycy zagrają jeden klubowy koncert 2 sierpnia we wrocławskiej Pralni. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Brytyjski zespół While She Sleeps podczas koncertu we Wrocławiu promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo – So What. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins While She Sleeps to brytyjska […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →