„Przeboje świata” i inne propozycje teatralne na weekend

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie macie pomysłu jak spędzić nadchodzący weekend? Wybierzcie się do teatru! Sprawdźcie kilka propozycji spektakli, które warto zobaczyć.

Teatr to zawsze dobry pomysł, nie tylko dla koneserów kultury wysokiej. W najbliższym czasie możecie wybrać się na wiele znakomitych spektakli, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze z najlepszych propozycji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu!

31 lipca – Krzesła – Teatr Polonia, Warszawa

TeatrPolonia_Krzesła2

Godzina: 19:30
Obsada: Leon Charewicz, Ewa Szykulsk
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 77 – 85 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykła sztuka, której bohaterowie są jednocześnie śmieszni i tragiczni. Stary i Stara – to para, która ma mnóstwo niespełnionych marzeń i pragnień. Codziennie opowiadają sobie te same historie oraz przyjmują w swoim domu wyimaginowanych gości, dla których na scenie pojawia się coraz więcej krzeseł. Teatr Polonia w ten weekend zaprasza na wyjątkową małżeńską tragikomedię!

1 sierpnia – Przeboje świata – Teatr Sabat, Warszawa

Teatr Sabat_Przeboje świata

Godzina: 19:30
Obsada: Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Jacek Mureno, Amirita, Mariusz Jaśko
Bilety: 99 – 140 zł, kup na ewejsciowki.pl

Pełna ekspresji rewiowa podróż nasycona kolorowymi scenami przepełnionymi wspaniałą muzyką i tańcem z różnych stron świata! A do tego przepiękne kostiumy oraz niezwykła multimedialna scenografia. To wszystko tworzy wyjątkowe widowisko rewiowe, na które Teatr Sabat zaprasza już w tę sobotę!


24-26 lipca – Kalino malino czerwona jagodo – Teatr Soho, Warszawa

Kalino malino czerwona jagodo teatr

Godzina: 19:30
Obsada: Aleksandra Grzelak, Olga Omeljaniec, Natalia Sikora, Diana Zamojska
Czas trwania: 105 minut
Bilety: 20-30 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykłe, choć stare jak świat historie z życia wzięte, opowiedziane przez starsze panie, schorowane i zmęczone życiem, w których nawet młode dziewczyny z nowoczesnego pokolenia znajdą coś dla siebie. Młodość i starość, radość i żal oraz kobiecość i męskość splotą się w uniwersalną opowieść o życiu, która będzie nie tylko wzruszająca, ale też kolorowa i radosna. Spektakl odbędzie się na świeżym powietrzu.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


1-2 sierpnia – Gdy przyjdzie sen – Teatr Ludowy, Kraków

TeatrLudowy_NimPrzyjdzieSen2

Godzina: 19:00
Obsada: Wojciech Lato, Ryszard Starosta, Weronika Kowalska, Cezary Kołacz, Jan Nosal, Beata Schimscheiner
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 50 zł, kup na ewejsciowki.pl

Spektakl, który jest kryminałem i tragedią miłosną w jednym. Opowieść o wiejskiej wspólnocie, w której nic się nie ukryje – wszyscy wszystkich znają i wszyscy wszystko o sobie wiedzą – oraz o parze kochanków, którzy marzą o miłości, lepszym życiu i luksusie, lecz marzenia te w miejscu, w którym żyją, nie mogą się spełnić…


25-26 lipca – Ameri Cane – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

Ameri Cane teatr

Godzina: 19:00
Obsada: Grzegorz Łukawski
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 50-60 zł, kup na ewejsciowki.pl

Główną postacią tego spektaklu będzie Fred Buscaglione – włoski muzyk, piosenkarz i aktor, który w latach 50. sprzedawał swoje single w milionowych nakładach. W muzycznym spektaklu Ameri Cane poznamy nie tylko jego wykreowaną postać, czyli macho z nieodłączną szklaneczką whisky i ironicznym uśmiechem, ale zobaczymy jak bardzo aktualne mogą być jego teksty we współczesnych czasach.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


31 lipca – Whisky – Mocne impro! – Klin Klin, Wrocław

KlinKlin_Whisky

Godzina: 19:00
Obsada: Anna Bienias, Natalia Fogler, Sonita Hancel, Martyna Lepka, Piotr Adamczyk, Kuba Binkowski, Iwo Wieczorek, Mateusz Zilbert
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 17 zł, kup na ewejsciowki.pl

To idealna propozycja dla fanów improwizacji. Spektakl, który powstaje na oczach widzów, a na dodatek za każdym razem rozbawia do łez! Na scenie pojawi się mnóstwo historii, które przeniosą widzów do nieistniejących światów. Klin Klin to wytrawna grupa serwująca czystą komedię improwizowaną.


24 lipca – Letni obóz miłości – Improwizowane poniedziałki, Wrocław

letni obóz miłości teatr

Godzina: 19:00
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 10-15 zł, kup na ewejsciowki.pl

Zespół komików, który zaskakuje swoimi kreatywnymi, pomysłowymi i nieprzewidywalnymi improwizacjami, tym razem skoncentruje się na tematach czysto wakacyjnych. Letni romans, wspólna noc z nieznajomym lub nieznajomą czy inne nieprzewidziane sytuacje będą tematami przewodnimi tego wieczoru. Wszystko, co zobaczycie na scenie, będzie w pełni zaimprowizowane na żywo. Polecamy!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.