„Przeboje świata” i inne propozycje teatralne na weekend

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie macie pomysłu jak spędzić nadchodzący weekend? Wybierzcie się do teatru! Sprawdźcie kilka propozycji spektakli, które warto zobaczyć.

Teatr to zawsze dobry pomysł, nie tylko dla koneserów kultury wysokiej. W najbliższym czasie możecie wybrać się na wiele znakomitych spektakli, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze z najlepszych propozycji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu!

31 lipca – Krzesła – Teatr Polonia, Warszawa

TeatrPolonia_Krzesła2

Godzina: 19:30
Obsada: Leon Charewicz, Ewa Szykulsk
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 77 – 85 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykła sztuka, której bohaterowie są jednocześnie śmieszni i tragiczni. Stary i Stara – to para, która ma mnóstwo niespełnionych marzeń i pragnień. Codziennie opowiadają sobie te same historie oraz przyjmują w swoim domu wyimaginowanych gości, dla których na scenie pojawia się coraz więcej krzeseł. Teatr Polonia w ten weekend zaprasza na wyjątkową małżeńską tragikomedię!

1 sierpnia – Przeboje świata – Teatr Sabat, Warszawa

Teatr Sabat_Przeboje świata

Godzina: 19:30
Obsada: Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Jacek Mureno, Amirita, Mariusz Jaśko
Bilety: 99 – 140 zł, kup na ewejsciowki.pl

Pełna ekspresji rewiowa podróż nasycona kolorowymi scenami przepełnionymi wspaniałą muzyką i tańcem z różnych stron świata! A do tego przepiękne kostiumy oraz niezwykła multimedialna scenografia. To wszystko tworzy wyjątkowe widowisko rewiowe, na które Teatr Sabat zaprasza już w tę sobotę!


24-26 lipca – Kalino malino czerwona jagodo – Teatr Soho, Warszawa

Kalino malino czerwona jagodo teatr

Godzina: 19:30
Obsada: Aleksandra Grzelak, Olga Omeljaniec, Natalia Sikora, Diana Zamojska
Czas trwania: 105 minut
Bilety: 20-30 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykłe, choć stare jak świat historie z życia wzięte, opowiedziane przez starsze panie, schorowane i zmęczone życiem, w których nawet młode dziewczyny z nowoczesnego pokolenia znajdą coś dla siebie. Młodość i starość, radość i żal oraz kobiecość i męskość splotą się w uniwersalną opowieść o życiu, która będzie nie tylko wzruszająca, ale też kolorowa i radosna. Spektakl odbędzie się na świeżym powietrzu.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


1-2 sierpnia – Gdy przyjdzie sen – Teatr Ludowy, Kraków

TeatrLudowy_NimPrzyjdzieSen2

Godzina: 19:00
Obsada: Wojciech Lato, Ryszard Starosta, Weronika Kowalska, Cezary Kołacz, Jan Nosal, Beata Schimscheiner
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 50 zł, kup na ewejsciowki.pl

Spektakl, który jest kryminałem i tragedią miłosną w jednym. Opowieść o wiejskiej wspólnocie, w której nic się nie ukryje – wszyscy wszystkich znają i wszyscy wszystko o sobie wiedzą – oraz o parze kochanków, którzy marzą o miłości, lepszym życiu i luksusie, lecz marzenia te w miejscu, w którym żyją, nie mogą się spełnić…


25-26 lipca – Ameri Cane – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

Ameri Cane teatr

Godzina: 19:00
Obsada: Grzegorz Łukawski
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 50-60 zł, kup na ewejsciowki.pl

Główną postacią tego spektaklu będzie Fred Buscaglione – włoski muzyk, piosenkarz i aktor, który w latach 50. sprzedawał swoje single w milionowych nakładach. W muzycznym spektaklu Ameri Cane poznamy nie tylko jego wykreowaną postać, czyli macho z nieodłączną szklaneczką whisky i ironicznym uśmiechem, ale zobaczymy jak bardzo aktualne mogą być jego teksty we współczesnych czasach.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


31 lipca – Whisky – Mocne impro! – Klin Klin, Wrocław

KlinKlin_Whisky

Godzina: 19:00
Obsada: Anna Bienias, Natalia Fogler, Sonita Hancel, Martyna Lepka, Piotr Adamczyk, Kuba Binkowski, Iwo Wieczorek, Mateusz Zilbert
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 17 zł, kup na ewejsciowki.pl

To idealna propozycja dla fanów improwizacji. Spektakl, który powstaje na oczach widzów, a na dodatek za każdym razem rozbawia do łez! Na scenie pojawi się mnóstwo historii, które przeniosą widzów do nieistniejących światów. Klin Klin to wytrawna grupa serwująca czystą komedię improwizowaną.


24 lipca – Letni obóz miłości – Improwizowane poniedziałki, Wrocław

letni obóz miłości teatr

Godzina: 19:00
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 10-15 zł, kup na ewejsciowki.pl

Zespół komików, który zaskakuje swoimi kreatywnymi, pomysłowymi i nieprzewidywalnymi improwizacjami, tym razem skoncentruje się na tematach czysto wakacyjnych. Letni romans, wspólna noc z nieznajomym lub nieznajomą czy inne nieprzewidziane sytuacje będą tematami przewodnimi tego wieczoru. Wszystko, co zobaczycie na scenie, będzie w pełni zaimprowizowane na żywo. Polecamy!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Nie macie pomysłu jak spędzić nadchodzący weekend? Wybierzcie się do teatru! Sprawdźcie kilka propozycji spektakli, które warto zobaczyć. Teatr to zawsze dobry pomysł, nie tylko dla koneserów kultury wysokiej. W najbliższym czasie możecie wybrać się na wiele znakomitych spektakli, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze z najlepszych propozycji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu! 31 lipca – Krzesła […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.