fot. Namco Bandai

Walki potworów to nie wszystko. Nowy zwiastun „Digimon Survive” przedstawia rozgrywkę


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Digimon Survive, strategicznej gry RPG opartej na słynnej japońskiej serii zabawek. Co oprócz walk potworów oferują twórcy?

Digimon Survive – ukłon w stronę klasycznych RPG-ów

Digimon Survive będzie już łącznie sześćdziesiątą grą inspirowaną serią japońskich zabawek, anime, mangi czy kart do gry. W liczbę tę wchodzą wszystkie produkcje, również gry mobilne. Wynik imponujący, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pierwsza z nich ukazała się w 1998 roku. Digimon Survive przedstawi losy grupy nastolatków, którzy podczas pobytu na szkolnym obozie przypadkowo trafiają do świata pełnego potworów.

Sprawdź także: Wiedźminka w twoim domu. Lalka erotyczna przypominająca Ciri trafiła do sprzedaży

Survive zaoferuje rozgrywkę rodem z pierwszych, klasycznych Final Fantasy, łącząc elementy gier RPG, survivalowych oraz strategicznych. Gracze będą mieli możliwość eksploracji mapy podzielonej na regiony. Będą także poszukiwać „glitchy”, które mogą być przydatne w odnajdywaniu nowych przedmiotów do ekwipunku. Twórcy zaznaczają również, że w Digimon Survive pojawi się system dialogów, a to, jak poprowadzimy rozmowę, będzie mieć wpływ nie tylko na dalszą część rozgrywki i relacje z innymi postaciami, ale i na ewolucję naszych Digimonów. Dialog z przeciwnikiem będzie można również nawiązać podczas walki, a może się to przełożyć między innymi na dodatkowe bonusy dla naszych potworków czy zrekrutowanie Digimona przeciwnika. Gra zaoferuje obecność ponad 100 różnych Digimonów. Premiera już niedługo, bo 28 lipca. Produkcja ukaże się w wersji na komputery, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Digimon Survive – Gameplay Trailer

Tylko pić, jeść, spać

Digimony powstały pierwotnie jako zaspokojenie potrzeby na chłopięcą wersję popularnego Tamagotchi. Sukces wirtualnego zwierzątka sprawił, że wkrótce na podstawie zabawki zaczęto tworzyć gry, zaś największą popularność przyniosło Digimonom anime noszące podtytuł Adventures. W Polsce serial był emitowany przez Fox Kids.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Digimon Survive, strategicznej gry RPG opartej na słynnej japońskiej serii zabawek. Co oprócz walk potworów oferują twórcy? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →