Walentynki 2020 – Najlepsze pościelówy


10 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Romantyczna kolacja przy świecach to bez wątpienia najczęstsza forma spędzania Walentynek. Jednak bez odpowiedniej muzyki nawet najlepszy posiłek nie będzie smakował. Przygotowaliśmy więc specjalną playlistę na ten wyjątkowy dzień.

Jaką muzykę puścić w Walentynki?

Walentynki to bez wątpienia szczególne święto. To właśnie ten dzień, kiedy wszystko powinno wyglądać idealnie. Wiele osób jednak ma problem z tym jaką muzykę wybrać oraz czy w ogóle włączać jakąkolwiek muzykę.

Muzyka tego dnia, tuż obok naszych drugich połówek, jest moim zdaniem najważniejsza, nie powinna ona jednak być zbyt inwazyjna. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalną, wyjątkową playlistę przeznaczoną właśnie na ten dzień.

Poniżej natomiast znajdziecie kilka teledysków do utworów, które znalazły się na naszej playliście. Znajdziecie na niej całą masę walentynkowych, nastrojowych utworów z gatunku soul oraz r’n’b w klasycznym i nowoczesnym wydaniu.

Nie zabrakło na niej utworów takich artystek jak chociażby Erykah Badu, Ashanti, czy Jhene Aiko. Natomiast jeżeli chodzi o męskich wykonawców, to na naszej walentynkowej playliście posłuchacie między innymi D’Angelo, Miguela, Brysona Tillera, czy Brenta Faiyaza.

Na naszej playliście nie zabrakło także miejsca dla Rosalie., która niebawem wyda swoją kolejną płytę. Więcej na temat nowego krążka przeczytacie tutaj. Natomiast preoder krążka możecie zdobyć na stronie sheisrosalie.pl

Rosalie. okładka nowej płyty

Erykah Badu – On & On

Miguel feat. Travis Scott – Sky Walker

Brent Faiyaz – Rehab (Winter In Paris)

Ashanti – Foolish

Rosalie. / Tort – Ot Tak

Walentynki 2020 – Najlepsze Pościelówy – playlista

Sprawdźcie także naszą listę walentynkowych koncertów, na które możecie zabrać swoją drugą połówkę!

Walentynki 2020 – zabierz dziewczynę/chłopaka na koncert

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.