Waglewski Fisz Emade zagrają w poznańskiej Tamie


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Rodzinny projekt Waglewski Fisz Emade 1 grudnia ponownie w Poznaniu. Muzycy zaprezentują materiał z dwóch nagranych wspólnie albumów. Sprawdźcie szczegóły.

Projekt Waglewski Fisz Emade to spotkanie Wojciecha Waglewskiego, wokalisty zespołu Voo Voo, z synami Bartkiem i Piotrem, którzy wspólnie tworzą zespół Fisz Emade Tworzywo.

Rodzinny zespół ma na swoim koncie dwa albumy: Męska Muzyka (2008) i najnowszy Matka, Syn, Bóg (2013). Pochodzący z ostatniej płyty singiel Ojciec przez wiele tygodni zajmował pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki.

Waglewski Fisz Emade – Ojciec, posłuchaj

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Emade, który dodatkowo we wszystkich utworach gra na perkusji. Słowa napisali Fisz i Wojciech Waglewski. Gościnnie na płycie pojawiają się m.in. Miłosz Pękala (Mitch&Mitch) czy Iwona Skwarek (Rebeka).

Wojciech Waglewski o płycie:

Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie… zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade… W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…

Waglewski Fisz Emade – Matka, Syn, Bóg, posłuchaj

Waglewski Fisz Emade w Poznaniu – bilety

Już niebawem zespół Waglewski Fisz Emade ponownie wystąpi w Poznaniu. Koncert odbędzie się 1 grudnia w klubie Tama. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.