„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” z pierwszym zwiastunem!


12 października 2021

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się pierwszy zwiastun kontynuacji polskiego slashera z 2020 roku. W lesie dziś nie zaśnie nikt powraca!

W lesie dziś nie zaśnie nikt spędzało sen z powiek

Pierwsza część W lesie dziś nie zaśnie nikt mocno spolaryzowała odbiorców – część z nich uważa ten film za coś, co w ogólnie nie powinno powstać, zaś druga część wytyka im nieznajomość gatunku, jakim jest slasher i uważa tę produkcję za całkiem udaną. Nieważne, kto ma rację, bo jak widać, druga część powstała szybko i sądząc po zwiastunie, obierze drogę zapoczątkowaną w jedynce.

Gwoli przypomnienia, pierwsza część W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada losy grupy uzależnionych od technologii nastolatków, którzy trafiają na obóz w środku dziczy, co oznacza rzecz jasna brak dostępu do Internetu. Wyjazd nie idzie jednak tak, jak planowano, bo obozowicze muszą zmierzyć się w nierównej walce, w której stawką jest ich życie. W lesie dziś nie zaśnie nikt II opowie nową historię, która połączy się z wydarzeniami z jedynki.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” z pierwszym zwiastunem!
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 – plakat filmu

#terytorialsi

Druga odsłona W lesie dziś nie zaśnie nikt przedstawi losy Adama – młodego, nieszczęśliwego policjanta z małej wsi na Podlasiu. Kiedy na posterunek trafia znana z pierwszej części Zosia, policjant będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce, aby nie dopuścić do kolejnej krwawej masakry.

W rolę Adama wcieli się Mateusz Więcławek, zaś do roli Zosi powróci Julia Wieniawa. W filmie pojawią się także między innymi Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski czy Sebastian Stankiewicz. Produkcja w reżyserii Bartosza Kowalskiego trafi na Netflix już 27 października. Do sieci trafił pierwszy zwiastun!

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, zobacz zwiastun!

W Internecie ukazał się pierwszy zwiastun kontynuacji polskiego slashera z 2020 roku. W lesie dziś nie zaśnie nikt powraca! W lesie dziś nie zaśnie nikt spędzało sen z powiek Pierwsza część W lesie dziś nie zaśnie nikt mocno spolaryzowała odbiorców – część z nich uważa ten film za coś, co w ogólnie nie powinno powstać, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →