Kadr z filmu

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” pojawił się w rozpisce Netflixa


11 października 2021

Podziel się newsem:

Na platformie streamingowej znów został uzupełniony dział „warto czekać”. Wśród zagranicznych tytułów pojawił się sequel do pierwszego polskiego „slashera”, czyli „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” Bartosza Kowalskiego, który będzie miał swoją premierę tuż przed Halloween.

Netflix rozwija polskie kino grozy

Choć pierwsza część horroru wykręciła notę 4,8 na IMDB, a na Filmwebie 4,4, to trzeba przyznać, że jest to pionierski ruch, jeśli chodzi o polski gatunek filmów „gore”. Prób robienia rodzimych horrorów było wiele, ale nikt nie był bliżej stworzenia klasycznego dreszczowca niż właśnie Bartosz Kowalski. Motyw zarzynania nastolatków w lesie przez kanibali nie jest niczym nowym dla wyjadaczy amerykańskich slasherów, ale w Polsce nikt wcześniej nie porwał się z motyką na słońce, aby stworzyć taki film właśnie na polskim podwórku. Co ciekawe, W lesie dziś nie zaśnie nikt miał bardzo dobre statystyki oglądalności, więc musiał doczekać się kontynuacji.

Plakat W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
„W Lesie dziś nie zaśnie nikt”, plakat

Znane twarze w sequelu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 ma opowiadać historię jedynej osoby, która przeżyła tytułową masakrę pierwszej części. Kiedy mroczna przeszłość zacznie ją doganiać, z pomocą przyjdzie wystraszony gliniarz, który spróbuje zatrzymać nadciągającą rzeź. W rolach głównych zobaczymy oczywiście powracającą Julię Wieniawę-Narkiewicz, ale wspierać ją będą także inne znane twarze (również z produkcji Netflixa), jak Zofia Wichłacz, Wojciech Mecwaldowski czy Andrzej Grabowski.

Zwiastun nie jest jeszcze dostępny, ale na platformie streamingowej premiera przewidziana jest na 27 października.

Na platformie streamingowej znów został uzupełniony dział „warto czekać”. Wśród zagranicznych tytułów pojawił się sequel do pierwszego polskiego „slashera”, czyli „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” Bartosza Kowalskiego, który będzie miał swoją premierę tuż przed Halloween. Netflix rozwija polskie kino grozy Choć pierwsza część horroru wykręciła notę 4,8 na IMDB, a na Filmwebie 4,4, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →