Vyspa – nowy elektroniczny duet na polskiej scenie

Obserwuj nas na instagramie:

Vyspa to trochę psychodelii, melancholii, a jednocześnie radosnej i marzycielskiej energii. O co chodzi? Poznajcie ten młody, elektroniczny duet!

Ostatnio obserwujemy dość niepokojącą sytuację na polskiej scenie jeśli chodzi o elektroniczne duety. Najważniejsze i najpopularniejsze grupy, takie jak Xxanaxx, czy The Dumplings usuwają się w cień, zawieszając swoją karierę, bądź robiąc sobie przerwę, co oczywiście wywołuje smutek i żal wśród fanów polskiej muzyki elektro-popowej. Uspokajamy jednak – jest sporo młodych duetów, które zaspokoją Wasze potrzeby i umilą czas oczekiwania na powrót ukochanych idoli!

Vyspa – nowe twarze w polskiej elektronice

Jednym z nich jest chociażby poznańska grupa Vyspa. To młody duet tworzony przez Dominikę Grobelską i Barta Czubalę, który zadebiutował w 2017 roku podczas festiwalu Spring Break. Jednak to właśnie teraz ich kariera zaczęła nabierać tempa. Co oferuje twórczość tej dwójki?

Elektroniczne, przestrzenne brzmienia, naładowane pewną niepokojącą energią i owite tajemnicą. W kontrze do alternatywnych gitar i synthowych brzmień mamy tu również wyjątkowo łagodny, wręcz dziewczęcy wokal, który świetnie wpasował się w klimat lat 80. i 90., którym raczy nas Vyspa.

Wiosną 2020 roku, duet planuje wydać swój debiutancki album. Zanim jednak to, podzielili się właśnie nowym singlem BOA, który zwiastuje i promuje ich nadchodzące wydawnictwo. Posłuchajcie!

Vyspa wraca na Spring Break

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Vyspa w tym roku również zaprezentuje się w ramach poznańskiego festiwalu Spring Break, na który powróci w nowej odsłonie, jako zdecydowanie bardziej dojrzały zespół. Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze mają do zaoferowania, to nie przegapcie tego koncertu! Bilety na Spring Break 2020 znajdziecie na Biletomat.pl.

vyspa

Vyspa to trochę psychodelii, melancholii, a jednocześnie radosnej i marzycielskiej energii. O co chodzi? Poznajcie ten młody, elektroniczny duet! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ostatnio obserwujemy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →