VNM zagra w Bydgoszczy razem ze swoją ekipą z De Nekst Best


11 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

VNM to postać, która jest już niemal legendą polskiego rapu. Zaczynał w podziemiu i doszedł na sam szczyt. Artysta 18 września zagra w Bydgoszczy koncert promujący najnowsze wydawnictwo - Hope for the Best.

VNM – stary zawodnik, nowa szkoła?

VNM ma na swoim koncie kilka studyjnych albumów, trzy złote płyty i współprace z największymi rapowymi kotami z polskiego podwórka. Można było usłyszeć go na featach z Eldo, Sokołem, Pezetem, czy Tym Typem Mesem, a takie towarzystwo robi spore wrażenie. VNM to stary wyga rap-gry i zawodnik, który konsekwentnie pracuje na swoją pozycję w branży. Album za albumem, a jego nawijka wciąż nie traci poziomu, przeciwnie – z każdą wydaną płytą raper podwyższa sobie poprzeczkę.

vnm zagra w bydgoszczy

VNM – Hope for the Best – krążek prosto z serca

Ostatnia płyta VNM to niewątpliwie rarytas dla fanów. A co z tymi, dla których rap jest tylko i wyłącznie ciekawostką? Ci mogą poczuć się nią na tyle zaintrygowani, by sięgnąć po więcej i przekonać się, co jeszcze potrafi VNM. Hope for the Best to płyta szczera, na której raper dzieli się swoimi obawami i wątpliwościami, bardzo ludzkimi. Jak taki krążek wypadnie przy okazji koncertu na żywo? Jeśli jesteście ciekawi, przekonajcie się na koncercie w Bydgoszczy, na którym raper zagra materiał z nowej płyty!

VNM – Hope for the Best

VNM, FonTam, Niko oraz EmTe – ekipa z De Nekst Best

Bydgoski koncert będzie szczególny. W Klubie To2 nie tylko VNM pojawi się na scenie. Kroku tam dotrzymają mu bowiem utalentowani reprezentanci labelu De Nekst Best: FonTam, Niko oraz EmTe. Oprócz nich, w charakterze supportu wystąpi Hubert W – założyciel agencji  Don’t Stop. Po takim składzie można spodziewać się ogromnej energii i zaangażowania. Nie zwlekajcie i szykujcie się na rapową inicjację września!

VNM – Na pewno nigdy/Umrzesz

VNM – 18 września, Bydgoszcz – bilety

VNM wraz ze swoją ekipą z De Nekst Best wystąpi w Bydgoszczy już 18 września. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Nie możecie przegapić tego koncertu!

VNM to postać, która jest już niemal legendą polskiego rapu. Zaczynał w podziemiu i doszedł na sam szczyt. Artysta 18 września zagra w Bydgoszczy koncert promujący najnowsze wydawnictwo – Hope for the Best. VNM – stary zawodnik, nowa szkoła? VNM ma na swoim koncie kilka studyjnych albumów, trzy złote płyty i współprace z największymi rapowymi […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

VNM +FonTam, Niko, EmTe, 18 września | Bydgoszcz

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.