fot. Apple TV

Vera Farmiga zaśpiewała piosenkę „War Pigs” zespołu Black Sabbath


22 listopada 2022

Podziel się newsem:

Vera Farmiga, znana między innymi z roli Lorraine Warren w filmach z uniwersum Obecności, zaśpiewała cover Black Sabbath.

Od demonów po metalowe aranżacje

Nominowana do Oscara aktorka, kojarzona z takimi produkcjami, jak Hawkeye, Bates Motel, a także z uniwersum Obecności, dała się również poznać jako świetna wokalistka. Amerykanka w ciągu kilku ostatnich miesięcy podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma coverami metalowych utworów, w tym The Trooper legendarnego zespołu Iron Maiden. Kolejną piosenką, która została zinterpretowana przez aktorkę, jest utwór War Pigs formacji Black Sabbath.

Przeczytaj także: To już oficjalne: Obecność 4 otrzymała zielone światło. W projekt ponownie zaangażowany jest James Wan

Vera Farmiga
fot. Netflix

Vera Farmiga zaprezentowała utwór w Rock Academy, szkole muzycznej w Woodstock w stanie Nowy Jork. Jej przesłanie zostało skierowane „przeciwko trwającej obecnie rzezi wojennej, która podszyta jest chciwością polityków”. Aktorka przy okazji wykonywania utworu nawiązała również do osoby Władimira Putina i nazwała go „pieprzoną świnią wojenną”. Nagranie z występu możecie zobaczyć poniżej:

W zgodzie z oryginałem

War Pigs, jeden z najsłynniejszych utworów Black Sabbath, nie jest przypadkowym wyborem zaangażowanej politycznie i antywojennie aktorki. Nagrany w 1970 roku utwór, który pojawił się na drugim albumie zespołu, Paranoid, opowiadał właśnie o absurdzie wojny i wysyłaniu ludzi na pewną śmierć przez bezmyślnych polityków. To właśnie oni są tu tytułowymi „świniami wojny”. Co ciekawe, pierwotnie cała płyta Black Sabbath miała nosić tytuł War Pigs, ale wytwórnia namówiła zespół do zmiany, bojąc się kontrowersji (w momencie wydania albumu trwała wojna w Wietnamie). Poniżej posłuchać można oryginalnej wersji utworu:

Co dalej z Obecnością?

Podbijająca serca horrorowych fanów Obecność powróci w czwartej już odsłonie. Taki stan rzeczy potwierdziła wytwórnia produkcji New Line Cinema, tłumacząc jednak, że sam projekt jest dopiero we wczesnej fazie rozwoju. W głównych bohaterów serii, czyli Eda i Lorraine Warren, po raz kolejny wcielą się Patrick Wilson oraz Vera Farmiga. Za scenariusz filmu odpowie Dawid Leslie Johnson-McGoldrick. Reżyserią zajmą się natomiast James Wan i Peter Safran.

Vera Farmiga, znana między innymi z roli Lorraine Warren w filmach z uniwersum Obecności, zaśpiewała cover Black Sabbath. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Od […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →