UEK po raz kolejny wyłoni najlepsze rockowe kapele

Obserwuj nas na instagramie:

Przegląd Kapel Rockowych UEK startuje po raz kolejny! Wystąpią najlepsze rockowe kapele i główna gwiazda wieczoru – Farben Lehre!

Przegląd Kapel Rockowych UEK 2020

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie już po raz dwunasty zamierza wyłonić najlepsze kapele rockowe w Polsce. Tych oczywiście nie brakuje, zatem specjalne, profesjonalne jury wyłoni zwycięzce z finałowej piątki wybranej przez ekspertów z branży muzycznej.

Przegląd Kapel Rockowych UEKu to coroczna, wyjątkowa, muzyczna impreza łącząca w sobie konkurs oraz koncerty wyjątkowych gwiazd. W przeglądzie udział mogą wziąć początkujący muzycy, którzy marzą o sławie i chcą zaistnieć na ogromnych, rockowych scenach.

Przegląd Kapel Rockowych UEK

Farben Lehre gwiazdą XII Przeglądu Kapel Rockowych UEK

Tegoroczny przegląd odbędzie się 28 kwietnia w krakowskim Klubie Kwadrat. Gdy rock and rollowy zwycięzca zostanie już wyłoniony, scenę klubu przejmie gwiazda wieczoru, jeden z ważniejszych zespołów rockowych w Polsce – Farben Lehre. Prawdziwa gratka dla fanów gitarowej muzyki! Nie możecie tego przegapić!


Koncerty Farben Lehre w ramach Punky Reggae Live 2020

Pamiętajcie, że w najbliższym czasie usłyszycie Farben Lehre również podczas trasy Punky Reggae Live, której są pomysłodawcami. Zespół zagra jeszcze w kilku miastach w Polce wraz z formacjami The Analogs i Dr Misio. Bilety na te koncerty oraz na Przegląd Kapel Rockowych UEK znajdziecie na Biletomat.pl!

punky reggae 2020

Przegląd Kapel Rockowych UEK startuje po raz kolejny! Wystąpią najlepsze rockowe kapele i główna gwiazda wieczoru – Farben Lehre! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Przegląd Kapel Rockowych UEK 2020 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →