Punky Reggae Live 2020 – koncerty z czterech stron muzyki


07 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Punky Reggae Live to wydarzenie o długiej tradycji, natomiast w tym roku przypada jej jubileuszowa, dziesiąta już odsłona. Zobacz, w jakich miastach odbędzie się kontynuacja tych wyjątkowych koncertów!

Punky Reggae Live – dziesięć lat zamieszania

Kilkanaście klubów w całej Polsce, różni wykonawcy, ale niezmiennie ogromna dawka dobrej energii. Punky Reggae Live to wydarzenie, które już od dekady gromadzi swoich wiernych fanów, rokrocznie spotykających się podczas tego eventu. Co w nim takiego wyjątkowego? Otóż, Punky Reggae Live udowadnia, że muzyka jest ponad wszelkimi podziałami. Artyści z kompletnie różnych światów występują razem i stwarzają unikatową atmosferę wspólnoty. Od dziesięciu lat na Punky Reggae Live ściągają tłumy, które potwierdzają, że muzyką można zjednać sobie ludzi i przełamać wszystkie lody.

Farben Lehre

Punky Reggae Live – na scenie starzy wyjadacze

Oczywiście za sterem tej imprezy stanie nie kto inny, jak jej pomysłodawca – zespół Farben Lehre. Kto będzie im towarzyszył? Tym razem padło na szczeciński skład, żywą definicję polskiego punk rocka – Analogs. Obok nich na Punky Reggae Live zadebiutuje też raczej nieoczekiwana postać, Arek Jakubik ze swoją grupą Dr Misio. Co sądzicie o takim zestawieniu? Czy tak różne muzyczne wibracje i tym razem okażą się ze sobą doskonale współgrać?

Farben Lehre – Deja Vu

Punky Reggae Live 2020 – koncerty, bilety

Na Punky Reggae Live możecie się spodziewać od groma emocji oraz mocnych wrażeń. Tak zróżnicowany skład z pewnością rozhula publiczność i zaserwuje jej prawdziwą muzyczną ucztę. Czy na pewno jesteście gotowi na to szaleństwo? Przygotujcie się odpowiednio, bo kontynuacja Punky Reggae Live startuje już niedługo – wejściówki możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

11 września – Wrocław, Stary Klasztor
13 września – Jarocin, JOK
2 października – Białystok, Klub Gwint
23 października – Zabrze, CK Wiatrak
5 grudnia – Gomunice, Klub Muzyczny Bogart

Punky Reggae Live to wydarzenie o długiej tradycji, natomiast w tym roku przypada jej jubileuszowa, dziesiąta już odsłona. Zobacz, w jakich miastach odbędzie się kontynuacja tych wyjątkowych koncertów! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →