fot. Olek Wolski

Punky Reggae Live 2021 – energia, jubileusze i siedemnaście koncertów


16 września 2021

Podziel się newsem:

Punky Reggae Live 2021 wkrótce startuje. Trasa koncertowa obejmie siedemnaście różnych miast, w których trzy kapele zagrają swoje show przed publiką spragnioną wrażeń. Nie przegapcie!

Punky Reggae Live 2021 od września do października

Ten event rokrocznie przyciąga olbrzymie zainteresowanie oraz gromadzi w klubach swoją wierną publikę. Nie inaczej będzie i w tym roku. Po koncertowym poście, Punky Reggae Live 2021 uderza ze zdwojoną siłą i już jutro zacznie trasę po Polsce. Przez dwa miesiące zespoły objadą siedemnaście miast i zagrają siedemnaście koncertów ze swoim specjalnym materiałem. Pierwszy przystanek to nie bez przyczyny Jarocin, miasto o silnym duchu punkowej energii.

Przeczytaj: Punky Reggae Live 2020 – koncerty z czterech stron muzyki

Podczas trasy, swoje 35-lecie scenicznej działalności będą świętowały zespoły FARBEN LEHRE & SEXBOMBA, które stanowią trzon składu owego przedsięwzięcia. Celebracja jubileuszu na pewno odbędzie się hucznie i zostanie okraszona odpowiednimi atrakcjami. Czego mogą spodziewać się amatorzy tych grup? Zapewne szerokiej setlisty, bogatej w hity z całego przekroju działalności obu składów.

Punky Reggae Live 2021 bilety
fot. materiały prasowe

FARBEN LEHRE & SEXBOMBA i  ZENEK KUPATASA na żywo

Dwa zespoły, będące wyjadaczami na scenie oraz młodszy, może nieco bardziej szalony skład ZENEK KUPATASA zagrają swoje koncerty od 17 września do 23 października w klubach w całej Polsce. Występy kapel poprzedzi oczywiście odpowiedni support. Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę wraz z datami koncertów.

Punky Reggae Live 2021 – bilety

Koncerty FARBEN LEHRE & SEXBOMBY i  ZENKA KUPATASA w ramach trasy Punky Reggae Live 2021 odbędą się w siedemnastu różnych miastach. Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

17 września 2021 – Kontrapunkt, Jarocin – bilety
18 września 2021 – Stary Klasztor, Wrocław – bilety
24 września 2021 – Klub Remont, Warszawa – bilety
25 września 2021 – Klubopiwiarnia, Łódź – bilety
1 października 2021 – Kosmos, Szczecin – bilety
2 października 2021 – u Bazyla, Poznań – bilety
8 października 2021 – Klub Miasto, Bielsko-Biała – bilety
9 października 2021 – Rock Out, Dąbrowa Górnicza – bilety
10 października 2021 – Garaż, Kielce – bilety
15 października 2021 – Klub Muzyczny Ucho – Gdynia – bilety
22 października 2021 – Klub Zaścianek, Kraków – bilety
23 października 2021 – Browar Dukla, Dukla – bilety

Punky Reggae Live 2021 wkrótce startuje. Trasa koncertowa obejmie siedemnaście różnych miast, w których trzy kapele zagrają swoje show przed publiką spragnioną wrażeń. Nie przegapcie! Punky Reggae Live 2021 od września do października Ten event rokrocznie przyciąga olbrzymie zainteresowanie oraz gromadzi w klubach swoją wierną publikę. Nie inaczej będzie i w tym roku. Po koncertowym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Punky Reggae Live 2021 - trasa

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →