TWICE powracają z nowym minialbumem „MORE & MORE”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

K-popowy girlsband TWICE zaprezentował dziś swój dziewiąty koreański minialbum, zatytułowany MORE & MORE. Promuje go teledysk do tytułowego singla. Posłuchajcie.

Girlsband TWICE prezentuje nowy minialbum

Pierwsze informacje o comebacku grupy TWICE pojawiły się już pod koniec kwietnia. Zapowiedziano wówczas, że 1 czerwca ukaże się nowy utwór o tytule MORE & MORE. Jak się jednak okazało, dziś światło dzienne ujrzał nie tylko singiel, ale całe wydawnictwo. Minialbum o tytule MORE & MORE zawiera 7 premierowych piosenek, w tym właśnie zapowiadany, tytułowy kawałek.

TWICE – MORE & MORE – zobaczcie teledysk do tytułowego singla z nowego minialbumu

MORE & MORE to pierwszy koreański comeback TWICE w 2020 roku. Od ich ostatniego wydawnictwa – Feel Special, minęło nieco ponad 9 miesięcy, co jest najdłuższą przerwą w dotychczasowej karierze girlsbandu.

27 maja album w przedsprzedaży osiągnął liczbę 500 tysięcy zamówień, co czyni go najlepiej sprzedającym się projektem w dorobku TWICE.

TWICE – MORE & MORE – odsłuch

TWICE prezentują nowy minialbum "MORE & MORE"
TWICE – MORE & MORE – okładka albumu
  1. MORE & MORE
  2. OXYGEN
  3. FIREWORK
  4. MAKE ME GO
  5. SHADOW
  6. DON’T CALL ME AGAIN
  7. SWEET SUMMER DAY

TWICE to k-popowy girlsband utworzony prze wytwórnię JYP Entertainment. Tworzy go dziewięć wokalistek: Nayoen, Jeongyeon, Momo, Sana, Jihyo, Mina, Dahyun, Chaeyoung oraz Tzuyu. Grupa zadebiutowała w 2015 roku wydając minialbum The Story Begins. Od tamtego czasu ich dyskografia powiększyła się o 4 albumy studyjne ( 2 koreańskie i 2 japońskie) oraz 9 minialbumów.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.