Wiemy, kto zagra Tupaca i Biggiego w nowym serialu

Rytmy.pl
07 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Powstaje serial, który odsłoni kulisy policyjnych śledztw w sprawie morderstw gwiazd rapu - Notoriousa B.I.G.-a i Tupaca Shakura.

Nowa produkcja nosi tytuł „Unsolved” i powstaje dla stacji USA. Za kamerą stanie Anthony Hemingway („American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”), a scenariusz pilota napisał Kyle Long („W garniturach”).

Poznaliśmy już obsadę głównych ról w serialu. W Tupaca wcieli się Marcc Rose – nie pierwszy raz, ponieważ grał go już wcześniej w „Straight Outta Compton”. W roli Biggiego zobaczymy z kolei debiutanta – Wavvy’ego Joneza. Shakur, legendarny raper, został zastrzelony w Las Vegas w 1996 roku. Wallace’a zabito zaledwie 6 miesięcy później w Los Angeles. Obie sprawy pozostają do dziś nierozwiązane.

marcc rose tupac

Marcc Rose po lewej

Serial koncentruje się na doświadczeniach byłego detektywa LAPD, Grega Kadinga, który przewodził kilku grupom dochodzeniowym prowadzącym sprawy morderstw. Swoją pracę spisał w książce „Murder Rap: The Untold Story of Biggie Smalls & Tupac Shakur Murder Investigations”. W serialu zagra go Josh Duhamel. Na razie nieznana jest data premiery.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także