Trójmiejskie blogerki wydały książkę!


28 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Urozmaicajmy sobie życie poprzez wypasione śniadania. Burczymiwbrzuchu.pl, czyli Tosia Kolo i Marta Śliwicka wydały książkę z pysznymi przepisami.

Smaczny trójmiejski duet, Tosia & Śliwka, wspólnie prowadzą bloga (http://www.burczymiwbrzuchu.pl) o kulinarnych eksperymentach. Pokazują jak jeść zdrowo, sezonowo i pysznie. Wtorki na blogu to dzień z kaszą, a niedziele to „śniadania do łóżka”.

Śniadania w pośpiechu to czyste zło. Najlepiej uczynić z tego codzienny, poranny rytuał, podczas którego zajadamy pyszności i nastrajamy się przed całym dniem. Dziewczyny ułożyły przepisy w formie kalendarza (łącznie 60 przepisów). Każdego miesiąca znajdziemy przepisy ze składnikami, które akurat są dostępne na warzywnych straganach. Lato to czas na owocowe słodkości, więc znajdziecie tam przepis na gofry z duszonym agrestem.

Tu można kupić książkę: KLIK

Niech kuchnia dziewczyn Was zainspiruje. Podglądajcie @tochabrocha na instagramie, która dodaje relacje z gotowania, z idealnymi podkładami muzycznymi. @sliwkamarta, natomiast pokazuje jak jej mały syn dokonuje mądrych wyborów w menu proponowanych przez nią samą.

Musicie dorwać tę książkę, znaleźć i wypróbować przepisy. Dzięki temu, nie narobicie sobie już wstydu zapraszając kogoś na „kolację ze śniadaniem”.

Urozmaicajmy sobie życie poprzez wypasione śniadania. Burczymiwbrzuchu.pl, czyli Tosia Kolo i Marta Śliwicka wydały książkę z pysznymi przepisami. Smaczny trójmiejski duet, Tosia & Śliwka, wspólnie prowadzą bloga (http://www.burczymiwbrzuchu.pl) o kulinarnych eksperymentach. Pokazują jak jeść zdrowo, sezonowo i pysznie. Wtorki na blogu to dzień z kaszą, a niedziele to „śniadania do łóżka”. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →