Trochę Lana Del Rey, a trochę powiew świeżości na scenie muzycznej. Sprawdźcie, kim jest Lola Marsh!


11 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lola Marsh już za chwilę wyda nowy album. Najwyższa pora, abyście poznali ten izraelski zespół, którego wokalistkę tak często porównuje się z Laną Del Rey!

Kim jest Lola Marsh?

Lola Marsh to izraelski zespół pochodzący z Tel-Avivu, który udało nam się odkryć podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu Colours of Ostrava (więcej przeczytacie w naszej relacji).

Lola Marsh

Czterech muzyków i niezwykle charyzmatyczna wokalistka Yael Shoshana Cohen specjalizują się w indie popowym graniu, choć ich kompozycje trudno jednoznacznie zamknąć w jednym gatunku. Czasem ich brzmienie sięga rockowego pazura, czasem zahaczają o melancholijną, balladową nostalgię, a jeszcze innym razem eksperymentują z folkowymi nurtami. Jedno jest pewnie i niezmienne – są romantyczni i bardzo melodyjni!

Zespół zadebiutował w 2016 roku EPką You’re Mine. Ta szybko przerodziła się w długogrający album Remember Roses, który ujrzał światło dzienne w 2017 roku. Od tej pory Lola Marsh podbija swoją koncertową energią cały świat i rozkochuje w sobie kolejnych fanów, nie tylko tych azjatyckich, ale także europejskich czy nawet amerykańskich.

Nowy album od Lola Marsh nadchodzi!

Artyści nie osiadają na laurach i już niedługo podzielą się ze światem swoją drugą płytą. Album będzie nosił tytuł Someday Tomorrow Maybe, ukaże się dokładnie 24 stycznia 2020 roku i już teraz możecie zamawiać go w preorderze. A co się na nim znajdzie?

lola marsh Someday Tomorrow Maybe

Z pewnością cztery single, które do tej pory poznaliśmy: porywające i taneczne Echoes, klimatyczne Only For A Moment, w teledysku do którego muzycy rozegrali partię tenisa stołowego niczym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym, melancholijną balladę What Am I oraz najnowszy Hold On. Posłuchajcie!

Pełna tracklista nadchodzącego albumu prezentuje się następująco:

Echoes
Only For A Moment
Hold On
Strangers On The Subway
Like In The Movies
In Your Eyes
Give Me Some Time
What Am I
Darkest Hour
Four Long Seasons
In The Morning
Where Are You Tonight

Zapewniamy, że jest na co czekać! Tymczasem zobaczcie wspominaną partyjkę tenisa stołowego w wykonaniu zespołu Lola Marsh. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.