Trainspotting Rave Berlin – Boiler Room z okazji premiery filmu!


09 lutego 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

"T2: Trainspotting" miał swoją brytyjską premierę pod koniec stycznia. W Polsce na film musimy poczekać do marca. Wcześniej sequel pokazany zostanie na Festiwalu Filmowym w Berlinie, a na dodatek Boiler Room odpala z tej okazji rave w stolicy Niemiec.

Na razie musimy zadowolić się zwiastunami „T2: Trainspotting”, które lecą już w polskich kinach. Na szczęście mamy internet i Boiler Room, dzięki któremu możemy doświadczyć części tego, co z okazji premiery twórcy filmu przygotowują w Berlinie.

Dzisiaj startuje Berlinale, na którym „T2: Trainspotting” będzie miał swoją premierę na kontynencie. Z tej okazji, po raz pierwszy w swojej działalności, w premierę filmu zaangażował się Boiler Room, który organizuje rave przywołujący ducha klubowych scen z pierwszej części kultowego filmu.

Boiler Room, na którym zagrają legendy – Sasha i Goldie – odbędzie się w Berlinie w ten piątek. Na imprezie z setami pojawią się także Modeselektor i Head High. Polska premiera „T2: Trainspotting” odbędzie się 3 marca.

trainspotting boiler room

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: