TOP 10 najlepszych koncertów tej jesieni – szykuj się na muzyczne wrażenia z Go Ahead!


27 września 2018

Podziel się newsem:

Na tych koncertach nie może Was zabraknąć!

Agencja koncertowa Go Ahead zadbała o to, byście nie nudzili się w długie, jesienne wieczory. W najbliższych miesiącach do Polski zawita bowiem wielu zagranicznych artystów, których na pewno macie na swojej playliście. A teraz będzie okazja, by usłyszeć ich na żywo!

Spośród jesiennych, muzycznych wydarzeń wybraliśmy dla Was 10 tych najciekawszych, które polecamy z czystym sumieniem. :) Sprawdzajcie, zapisujcie w kalendarze i śmiało ruszajcie w miasto z Go Ahead i Rytmy.pl!

Na tych koncertach nie może Was zabraknąć! Agencja koncertowa Go Ahead zadbała o to, byście nie nudzili się w długie, jesienne wieczory. W najbliższych miesiącach do Polski zawita bowiem wielu zagranicznych artystów, których na pewno macie na swojej playliście. A teraz będzie okazja, by usłyszeć ich na żywo! Spośród jesiennych, muzycznych wydarzeń wybraliśmy dla Was […]


ZOBACZ: Koncertowa jesień z Go Ahead

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.