Lykke Li na jedynym koncercie w Polsce!


09 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na warszawskim Torwarze wybrzmi “I Follow Rivers”!

Ona jest “so sad so sexy”, a my jesteśmy SO HAPPY. A to dlatego, że Lykke Li właśnie zapowiedziała się z wizytą w Warszawie! Szwedzka wokalistka zagra 9 listopada na Torwarze i będzie to jej jedyny koncert w Polsce.

Jej kawałek ” I Follow Rivers” kilka lat temu rządził we wszystkich klubach i na domówkach. The New York Times i Rolling Stones okrzyknęli jej krążek “Płytą Roku”, a ona sama występowała na największych światowych festiwalach, takich jak Glastonbury, Coachella czy Lollapalooza. Po wydaniu trzeciej płyty Lykke Li postanowiła jednak skoncentrować się na rodzinie i zawiesiła działalność, by w 100% oddać się macierzyństwu.

Teraz nadszedł czas na jej wielki COME BACK. 8 czerwca ukazał się najnowszy krążek Lykke Li so sad so sexy, który pokazuje bardziej popowe oblicze szwedzkiej piosenkarki. Utwory z nowej płyty, jak również największe przeboje Lykke Li, takie jak „Litte Bit” czy „Dance, Dance, Dance” już niedługo wybrzmią na warszawskim Torwarze. Can’t wait!

Na warszawskim Torwarze wybrzmi “I Follow Rivers”! Ona jest “so sad so sexy”, a my jesteśmy SO HAPPY. A to dlatego, że Lykke Li właśnie zapowiedziała się z wizytą w Warszawie! Szwedzka wokalistka zagra 9 listopada na Torwarze i będzie to jej jedyny koncert w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →