Lykke Li na jedynym koncercie w Polsce!


09 lipca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na warszawskim Torwarze wybrzmi "I Follow Rivers"!

Ona jest „so sad so sexy”, a my jesteśmy SO HAPPY. A to dlatego, że Lykke Li właśnie zapowiedziała się z wizytą w Warszawie! Szwedzka wokalistka zagra 9 listopada na Torwarze i będzie to jej jedyny koncert w Polsce.

Jej kawałek ” I Follow Rivers” kilka lat temu rządził we wszystkich klubach i na domówkach. The New York Times i Rolling Stones okrzyknęli jej krążek „Płytą Roku”, a ona sama występowała na największych światowych festiwalach, takich jak Glastonbury, Coachella czy Lollapalooza. Po wydaniu trzeciej płyty Lykke Li postanowiła jednak skoncentrować się na rodzinie i zawiesiła działalność, by w 100% oddać się macierzyństwu.

Teraz nadszedł czas na jej wielki COME BACK. 8 czerwca ukazał się najnowszy krążek Lykke Li so sad so sexy, który pokazuje bardziej popowe oblicze szwedzkiej piosenkarki. Utwory z nowej płyty, jak również największe przeboje Lykke Li, takie jak „Litte Bit” czy „Dance, Dance, Dance” już niedługo wybrzmią na warszawskim Torwarze. Can’t wait!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.