Egzotyka, zmysłowość, elektronika… Sevdaliza ponownie zagra w Polsce!


01 października 2018

Podziel się newsem:

Irańska wokalistka tym razem zagra w Warszawie.

W tym roku można było ją podziwiać na Open’er Festival 2018, a w listopadzie powróci do Polski, by 22 listopada zagrać w stołecznym klubie Palladium!

Sevdaliza to pochodząca z Iranu artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i reżyserka. Znakiem rozpoznawczym jest muzyki jest połączenie głębokiego wokalu z triphopowymi bitami i oryginalnymi tekstami na temat ludzkich emocji i seksualności.

Zadebiutowała w 2014 roku singlem „Backseat Love”, nagrywała m.in. z STWO, a jej kawałek „Human” zebrał już ponad 13 milionów odtworzeń na YouTube!

Bilety na koncert Sevdalizy w Polsce znajdziecie na Biletomat.pl! :)

Irańska wokalistka tym razem zagra w Warszawie. W tym roku można było ją podziwiać na Open’er Festival 2018, a w listopadzie powróci do Polski, by 22 listopada zagrać w stołecznym klubie Palladium! Sevdaliza to pochodząca z Iranu artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i reżyserka. Znakiem rozpoznawczym jest muzyki jest połączenie głębokiego wokalu z triphopowymi bitami i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.