Tomasz Organek napisał książkę. Jego literacki debiut trafi do sprzedaży już w maju


18 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

I nie jest to ani autobiografia, ani nic związanego z jego muzyczną twórczością. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

Tomasz Organek ponownie pokazuje, że jest człowiekiem wielu talentów. Muzyk pochwalił się właśnie, że wydaje swoją pierwszą książkę. Artysta zdradził, że pisaniem zajmuje się od kilkunastu lat. Jego umiejętności w tym zakresie można poznać w tekstach piosenek.

Moglibyśmy się spodziewać wydawnictwa związanego jakoś z jego twórczością muzyczną, jednak będzie to coś zupełnie innego.

15 maja swoją premierę będzie miała pierwsza powieść Organka, zatytułowana Teoria opanowywania trwogi.

„Teoria opanowywania trwogi” to przepełniona odwołaniami do literatury, filmu, muzyki i popkultury opowieść o rezygnacji, zagubieniu w kapitalistycznej rzeczywistości, rozpadzie więzów rodzinnych. Zaskakująco wiarygodna powieść pokoleniowa o ludziach na skraju rozpaczy, pisana z perspektywy człowieka, który osiągnął sukces. Błyskotliwa, cyniczna, ale niepozbawiona poczucia humoru.

Organek stworzył dedykowane konta na Instagramie i Facebooku poświęcone wyłącznie literaturze.

I nie jest to ani autobiografia, ani nic związanego z jego muzyczną twórczością. Sprawdź szczegóły wydawnictwa. Tomasz Organek ponownie pokazuje, że jest człowiekiem wielu talentów. Muzyk pochwalił się właśnie, że wydaje swoją pierwszą książkę. Artysta zdradził, że pisaniem zajmuje się od kilkunastu lat. Jego umiejętności w tym zakresie można poznać w tekstach piosenek. Moglibyśmy się spodziewać wydawnictwa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: