Tom Rosenthal wraca na koncert do Polski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kto był rok temu na jednym z trzech koncertów Toma Rosenthala ten z pewnością ucieszy się z tego ogłoszenia. Muzyk wraca do Polski już w marcu! 

Tom Rosenthal to brytyjski wokalista i kompozytor, który skrada serca swoich fanów niezwykle poruszającymi i trafiającymi prosto w serce balladami. Popularność przyniosły mu takie utwory jak It’s Ok, czy Go Solo, które były wykorzystywane w licznych produkcjach filmowych, serialach i reklamach.

Tom Rosenthal – It’s Ok, posłuchaj

Tom Rosenthal ponownie w Polsce

Zeszłoroczna trasa Toma Rosenthala pokazała, że artysta ma w Polsce wielu wiernych fanów, bowiem muzyk w maju zagrał aż trzy koncerty dzień po dniu, w warszawskim Palladium. Wszystkie oczywiście wyprzedane! Musiało mu się u nas spodobać, bo po niespełna roku wraca ponownie do Polski.

Tym razem artysta zasili szeregi warszawskiego festiwalu World Wide Warsaw i w ramach niego zagra już 29 marca w klubie Progresja. Podczas swojego koncertu zaprezentuje materiał ze swoich pięciu dotychczasowych albumów. Z pewnością nie zabraknie również najnowszych singli, które wydał w minionym roku.

WWW 2020: Tom Rosenthal

World Wide Warsaw 2020 – line-up

Oprócz Toma Rosenthala podczas World Wide Warsaw 2020 zagrają również The Snuts oraz GZA. To jednak nie wszyscy artyści, którzy pojawią się w tym line-upie. Wyczekujcie kolejnych ogłoszeń!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.