The Cassino zapowiadają nową EPkę. Premiera już za chwilę!


12 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Glass and Styrofoam - taki tytuł będzie nosić nowa EPka zespołu The Cassino, wydana tym razem pod szyldem wytwórni FONOBO Label. Poznajcie szczegóły!

The Cassino debiutują w FONOBO Label

The Cassino to młody, indie rockowy zespół z Braniewa, tworzony przez Huberta Wiśniewskiego, Michała Badeckiego i Piotra Dawidka. Niedawno grupa zasiliła szeregi wytwórni FONOBO Label, debiutując pod jej szyldem singlem Wiosna.

The Cassino – Wiosna, posłuchaj

Do tej pory The Cassino mają na swoim koncie dwie, wydane własnym sumptem EPki – anglojęzyczny debiut The Cassino z 2017 roku oraz wydaną dwa lata później Zimę, tym razem w całości po polsku.

Posłuchaj albumu The Cassino – Zima

The Cassino zapowiadają nową EPkę – Glass and Styrofoam, preorder

Dziś The Cassino zapowiadają swoje pierwsze wydawnictwo, które ukaże się właśnie we współpracy z wytwórnią FONOBO Label. Będzie to kolejna w ich dorobku EPka o tytule Glass and Styrofoam. To przedsmak wyczekiwanego przez fanów pierwszego, długogrającego albumu grupy.

Na krążku znajdą się cztery zupełnie nowe utwory, a zespół ponownie powróci do śpiewania po angielsku. Premiera albumu, już 4 września. Jego fizyczną wersję, której każdy egzemplarz zostanie opatrzony podpisem wokalisty zespołu, Huberta Wiśniewskiego, możecie zamawiać już teraz na stronie www.mtj.pl. Nie przegapcie!

The Cassino – Glass and Styrofoam, tracklista

  1. Glass and Styrofoam
  2. Clouds
  3. Another Time
  4. Oceania
The Cassino Glass and Styrofoam

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.