Biedronka wprowadza do sprzedaży testy na obecność przeciwciał Covid-19

Podziel się newsem:

Sieć Biedronka jako pierwsza w Polsce będzie sprzedawać certyfikowany test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2. Wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium Primacovid ma dokładność ponad 98 procent.

Test Primacovid to tak zwany test serologiczny. Pozwala wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19. Test jest prosty w użyciu: do badania używa się małej próbki krwi, a czas oczekiwania na wynik to ok. 10 minut.

test na przeciwciała covid w sklepach biedronka

Testy na obecność przeciwciał Covid-19 w Biedronce

Test będzie dostępny w sklepach sieci Biedronka od 15 marca, do wyczerpania zapasów. Będzie można go kupić za jedyny 49,99 zł, jednak jeden klient może nabyć jednorazowo maksymalnie 3 sztuki Primacovid.

Misją Biedronki od początku istnienia jest umożliwianie kupującym dostępu do towarów, które są dla nich ważne i to zawsze w niskich cenach. Dotyczy ona nie tylko produktów spożywczych, ale i takich, które pozwolą na zaspokojenie ważnych potrzeb psychologicznych i zwiększenie bezpieczeństwa. Do nich należy z pewnością test Primacovid. Wprowadzamy go na rynek jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, także dlatego, że jako lider rynku jest to część naszej odpowiedzialności społecznej.

Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Test może wykonać każdy, kto miał lub podejrzewa, że miał kontakt z osobami zakażonymi lub z osobami z objawami Covid-19, lub po prostu każdy, kto chce wiedzieć, czy przebył już infekcję. Producent zaleca, aby w przypadku pozytywnego wyniku na obecność przeciwciał IgG i/lub IgM niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik.

test na przeciwciała covid w biedronce

Sieć Biedronka jako pierwsza w Polsce będzie sprzedawać certyfikowany test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2. Wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium Primacovid ma dokładność ponad 98 procent. Test Primacovid to tak zwany test serologiczny. Pozwala wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19. Test jest prosty w użyciu: do badania używa się małej próbki krwi, a czas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →