kadr z traileru gry „Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną"

„Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną” powraca! Tym razem jako gra


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną doczeka się adaptacji w formie gry na konsole oraz komputery. Premiera w 2023 roku. Sprawdź szczegóły.

Być jak Leatherface

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kimś pokroju Leatherface’a z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną? Okazuje się, że w 2023 roku będziecie mieli szansę się o tym przekonać. Wszystko dzięki studiu Gun Interactive, które tworzy adaptację popularnego horroru. Gra ma być asymetrycznym multiplayerem, w którym będziemy mogli wcielić się zarówno w każdego z członków rodziny Slaughterów z Leatherfacem na czele, jak i w ścigane przez nich ofiary. Według tego co twierdzą twórcy, zadbali oni o wierne odtworzenie lokacji i postaci, a także miejsca i czasu, w jakim toczyła się akcja pierwowzoru Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną z 1974 roku, poprzez m.in. oparcie soundtracku na tym filmu. Premiera gry już w 2023 roku, tymczasem możecie obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną – trailer gameplayu

Powrót legendy

Komputery i konsole to nie jedyne platformy, na które w ostatnim czasie powróciła Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną. Kilka miesięcy temu na platformę Netflix trafił film będący bezpośrednim sequelem produkcji z 1974 roku. Pominął on wszystkie kontynuacje, które ukazywały się w kolejnych latach. Fabuła filmu skupia się na grupie przyjaciół, która nieświadoma krwawej przeszłości okolicy przybywa do odludnego miasteczka Harlow w Texasie, aby rozpocząć nowy biznes. Nie wiedzą jednak o tym, że zakłócili tym spokój Leatherface’a – mordercy-kanibala, który 50 lat wcześniej urządził przy pomocy piły mechanicznej tytułową masakrę. Do Harlow przybywa także jedyna ocalała z rzezi sprzed kilku dekad, która chce raz na zawsze rozprawić się z mordercą. Za kamerą stanął David Blue Garcia, w obsadzie znaleźli się m.in. Sarah YarkinElsie FisherMark Burnham i Olwen Fouéré. W narratora historii wcielił się John Larroquette.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną doczeka się adaptacji w formie gry na konsole oraz komputery. Premiera w 2023 roku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Być jak Leatherface Zastanawialiście się kiedyś, jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →