Netflix

Teksańska masakra piłą mechaniczną” powraca. Jest nowy zwiastun produkcji


01 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie ukazał się zwiastun nowego filmu z serii Teksańska masakra piłą mechaniczną. Czy Leatherface znów przeprowadzi rzeź?

Teksańska masakra powraca

Teksańska masakra piłą mechaniczną to jedna z legendarnych horrorowo-slasherowych serii, z którymi raczej nigdy nie było mi po drodze. O wiele więcej czasu spędziłem na czytaniu o tych filmach, niż na faktycznym oglądaniu produkcji o mordercy wyposażonym w tytułową piłę mechaniczną. Pierwsza odsłona z 1974 roku była pod paroma względami przełomowa dla gatunku, wprowadzając powszechne użycie różnych narzędzi w celu mordowania czy zamaskowanego antagonistę o ogromnej posturze. Dziś Leatherface stoi między innymi obok Jasona Voorheesa, Freddy’ego Kruegera czy Ghostface’a w panteonie najsłynniejszych horrorowych przeciwników.

Teksańska masakra piłą mechaniczną doczekała się już ośmiu filmów, komiksów czy książek. Najnowsza filmowa produkcja będzie bezpośrednim sequelem oryginalnego obrazu Tobe’a Hoopera z 1974 roku.

„Teksańska masakra piłą mechaniczną” powraca. Jest nowy zwiastun produkcji
plakat filmu

Leatherface przebudzony

Film ma zignorować wszystkie kontynuacje filmu z 1974 roku. Grupa przyjaciół, nieświadoma krwawej przeszłości okolicy, przybywa do odludnego miasteczka Harlow w Texasie, aby rozpocząć nowy biznes. Nie wiedzą jednak o tym, że zakłócili tym spokój Leatherface’a – mordercy-kanibala, który 50 lat wcześniej urządził przy pomocy piły mechanicznej tytułową masakrę. Do Harlow przybywa także jedyna ocalała z rzezi sprzed kilku dekad, która chce raz na zawsze rozprawić się z mordercą.

Film Davida Blue Garcii swoją premierę będzie miał na Netfliksie. Produkcja trafi na platformę już 18 lutego. W nowej Teksańskiej masakrze wystąpią Sarah Yarkin, Elsie Fisher, Mark Burnham i Olwen Fouéré. Swojego głosu w roli narratora ponownie użyczy John Larroquette.

Teksańska masakra piłą mechaniczną, zobacz zwiastun

W Internecie ukazał się zwiastun nowego filmu z serii Teksańska masakra piłą mechaniczną. Czy Leatherface znów przeprowadzi rzeź? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Teksańska masakra powraca Teksańska masakra piłą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →