Tegoroczny Open’er Festival będzie prawdziwą petardą! Do line up’u dołącza 5 sztosowych wykonawców.


16 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

A może być jeszcze lepiej…

Open’er Festival 2018 nie przestaje zaskakiwać. W tym roku będzie mainstreamowo, hip-hopowo, trip-hopowo, oldskulowo, rockowo, francusko, alternatywnie, elektronicznie… I to wszystko w najlepszym wydaniu!

Po ogłoszeniu takich gwiazd, jak Bruno Mars, Depeche Mode, Massive Attack czy Arctic Monkeys Agencja Alter Art ogłosiła kolejnych wykonawców, którzy na początku lipca pojawią się na lotnisku w Kosakowie. Tym razem to 4-składnikowy sztos, w którym znaleźli się Young Fathers, Glass Animals, Kali Uchis i Little Simz.

A to i tak nie koniec niespodzianek. W tym roku na Openera powraca po 15 latach powraca cykl muzyki francuskiej – Republique de la Musique! Jego pierwszą gwiazdą został jeden z najważniejszych francuskich zespołów ostatnich lat – La Femme!

Co do tego, że na tegorocznego Openera warto jechać – nie ma już żadnych wątpliwości. Teraz tylko trzeba się modlić o sensownie ułożony line up, żeby nie trzeba było rezygnować z żadnego sztosu na rzecz innego. ;)

A może być jeszcze lepiej… Open’er Festival 2018 nie przestaje zaskakiwać. W tym roku będzie mainstreamowo, hip-hopowo, trip-hopowo, oldskulowo, rockowo, francusko, alternatywnie, elektronicznie… I to wszystko w najlepszym wydaniu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →