„Oszuści”, „Strategie małżeńskie” i inne. Sprawdźcie, jakie spektakle teatralne możecie zobaczyć w ten weekend

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Teatry są już otwarte i oferują wiele ciekawych spektakli. Sprawdźcie, na jakie wydarzenia warto się wybrać w ten weekend w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Jeśli spędzasz najbliższy weekend w mieście, to idealny moment, żeby w końcu zaplanować wieczór w teatrze. Nie wiesz, który spektakl wybrać? Podpowiadamy! Oto cztery wyjątkowe teatralne propozycje w trzech różnych miastach: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

9-10 lipca – Oszuści – Och-Teatr, Warszawa

Oszuści Och-Teatr Warszawa

Godzina: 19:00
ObsadaBeata Ścibakówna, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, Michalina Łabacz, Piotr Grabowski
Bilety95-105 zł, kup na ewejsciowki.pl

Oszuści to jedna z najnowszych komedii Och-Teatru, której premiera miała miejsce jesienią 2019 roku, zbudowana z intryg i sieci małych kłamstw między dwoma małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi.


11 lipca – The Best of Sabat – Teatr Sabat, Warszawa

Teatr Sabat Warszawa

Godzina: 19:30
Obsada: Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Jacek Mureno, Amirita, Mariusz Jaśko
Bilety: 140 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykły spektakl rewiowy, który zaserwuje widzom klimat tanecznego Broadway’u, kolorowego Vegas, zmysłowego Moulin Rouge i współczesnej Warszawy. Znakomici wokaliści, wspaniały balet, tancerki akrobatyczne, ponad 200 barwnych kostiumów oraz utwory z repertuaru m.in. Cher, Whitney Houston, Prince’a i wielu innych wokalistów. To wszystko w jeden wieczór!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


9-10 lipca – Strategie małżeńskie – Teatr Praska 52, Kraków

Teatr Praska 52

Godzina: 19:00
Obsada: Klaudia Szaflarska, Juliana Klimenko, Paweł Brandys, Mateusz Jabczanik, Michał Kirker, Tomasz Ryczkowski
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 20-40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Strategie małżeńskie to sztuka Maxa Frischa, która do tej pory nie była wystawiana w Polsce. Czy małżeństwo jest możliwe? Czy pragnąc nowocześnie żyć, z poczuciem wolności własnej i wspólnej, potrafimy zaakceptować zdrady, czy choćby tej zdrady wyobrażenie? Ta wyjątkowa komedia małżeńska stawia wiele ważnych pytań, a jednocześnie potrafi rozbawić widzów do łez!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


9-12 lipca – Raport Kasandry – Teatr Pieśni Kozła, Wrocław

Teatr Pieśni Kozła Wrocław

Godzina: 20:00
Obsada: Aktorzy: Volodymyr Andrushchak, Paweł Frasz, Piotr Gałek, Anna Grycan, Hanna Sosnowska, Urszula Milewska, Agata Flondro, Łukasz Wójcik, Mikołaj Bońkowski, Muzycy: Joanna Paluch
Czas trwania: 60 minut
Bilety: 30 zł, kup na ewejsciowki.pl

Wyjątkowe widowisko teatralno-muzyczne inspirowane mitologią, które zachwyca widzów polifonią niezwykłych dźwięków. Tytułowy Raport Kasandry jest symbolicznym nawiązaniem do historii kobiet, które poprzez swoją wrażliwość i umiejętność analizy docierają do pełniejszego obrazu człowieczeństwa, jednak w opresyjnej rzeczywistości nie mogą być usłyszane.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.