kadr z klipu do utworu „Blank Space”

Kotka Taylor Swift multimilionerką. Oszacowano wartość zwierząt-celebrytów


05 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Portal AllAboutCats oszacował wartość zwierząt-celebrytów i wyłonił listę przypominającą te tworzone przez magazyn „Forbes”. Wysoko na liście uplasowała się kotka Taylor Swift.

Kotka multimilionerka

Twórcy portalu „AllAboutCats” wpadli jakiś czas temu na zaskakujący, a jednocześnie niezwykle intrygujący pomysł. Bazując głównie na danych z Instagrama, a także rozmaitych narzędziach internetowych z zakresu marketingu, oszacowali wartość najpopularniejszych zwierząt na świecie. Bardzo wysoko na liście uplasowała się kotka Taylor Swift, Olivia Benson, która co ciekawe, nie ma osobnego konta na Instagramie ani żadnym innym portalu społecznościowym. Jednak jej liczne występy w teledyskach i reklamach z niezwykle popularną właścicielką sprawiły, że wartość rynkowa Olivii została oszacowana na 97 milionów dolarów! Co równie ciekawe, Taylor Swift ma jeszcze dwa koty: Benjamina Buttona i Meridith Gray, które nie zostały uwzględnione na liście. Czyżby wokalistka kochała jedno ze swoich „dzieci” bardziej niż pozostałe?

Olivia Benson i jej właścicielka Taylor Swift w reklamie Coca-Coli

Zwierzęta w testamencie

Wiele zwierzaków należących do celebrytów, które znalazły się na liście AllAboutCats, są tam z racji na potencjalne dziedziczenie majątku swoich właścicieli. Nie, to nie żart. Oprah Winfrey zapisała w testamencie każdemu ze swoich psów po 30 milionów dolarów. Gdybyście byli ciekawi, czy takie zapisy są jakoś umocowane prawnie i w rzeczywistości dochodzą do skutku, to spieszymy z odpowiedzią. Choupette, kot birmański Karla Lagerfelda, po śmierci projektanta mody odziedziczył 15 milionów dolarów. Z kolei Pontiac, golden retriever zmarłej 31 grudnia 2021 roku aktorki Betty White, odziedziczył po niej majątek w wysokości 5 milionów dolarów. No cóż, czego się nie robi dla swoich ukochanych pupili… Pełną listę najbogatszych zwierzaków na świecie znajdziecie tutaj.

Portal AllAboutCats oszacował wartość zwierząt-celebrytów i wyłonił listę przypominającą te tworzone przez magazyn „Forbes”. Wysoko na liście uplasowała się kotka Taylor Swift. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →