materiały prasowe

T.Love powraca z nową płytą!


20 października 2021

Podziel się newsem:

Po czterech latach od zawieszenia działalności, T.Love powraca! Częstochowski zespół zapowiedział nowy krążek, który ukaże się w przyszłym roku.

T.Love – żywa legenda

T.Love zostało założone w 1982 roku w Częstochowie, z inicjatywy ówczesnych uczniów słynnego dziś IV Liceum Ogólnokształcącego: Zygmunta Staszczyka, Jacka Wudeckiego, Dariusza Zająca i Janusza Knorowskiego. Debiutancki krążek kapeli – Wychowanie – ukazał się w 1989 roku. Zespól wydał 11 studyjnych albumów, wśród których są takie pozycje, jak King, Chłopaki nie płaczą, Prymityw czy platynowe Old Is Gold z 2012 roku. Długo by wymieniać zasługi i wpływ na innych artystów, jakie miał częstochowski zespół i jakie ma nadal.

W 2017 ogłoszono, że T.Love zawiesza działalność. Zespół zagrał wówczas blisko 90 pożegnalnych koncertów. O powrocie kapeli mówiło się już nieco ponad rok temu, ale fani częstochowskiej grupy mają powód do radości dopiero teraz, bo panowie zapowiedzieli swój powrót. Będzie także nowy krążek, a jego pierwsza zapowiedź wydaje się być bliżej, niż dalej!

T.Love powraca z nową płytą!
materiały prasowe

Wielki powrót T.Love

Zespół T.Love powróci w przyszłym roku, aby obchodzić swoje czterdzieste urodziny. Będą to także trzydzieste urodziny płyty King i to właśnie skład z tamtego wydawnictwa ponownie wszedł do studia, aby stworzyć nowy album, a są to: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak oraz Jacek Perkowski. Nie wiadomo jeszcze póki co, kiedy dokładnie ukaże się krążek zatytułowany Hau! Hau!. Niedługo ma pojawić się Pochodnia – pierwszy utwór z nadchodzącej płyty T.Love.

T.Przyjaciele,

niezmiernie miło nam poinformować, że w przyszłym roku będziemy świętować 30-kę Kinga oraz 40-lecie bandu🤟Płyta Hau! Hau! ukaże się wiosną 2022 roku, a zapowiadający ją singiel pod tytułem Pochodnia niebawem będziecie mogli usłyszeć w radio oraz w sieci! My się już nie możemy doczekać, a Wy😎? Stay tuned💪🎤🥁🎸🎼

czytamy na Facebooku

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać nowego utworu T.Love!

T.Love – King, posłuchaj utworu

Po czterech latach od zawieszenia działalności, T.Love powraca! Częstochowski zespół zapowiedział nowy krążek, który ukaże się w przyszłym roku. T.Love – żywa legenda T.Love zostało założone w 1982 roku w Częstochowie, z inicjatywy ówczesnych uczniów słynnego dziś IV Liceum Ogólnokształcącego: Zygmunta Staszczyka, Jacka Wudeckiego, Dariusza Zająca i Janusza Knorowskiego. Debiutancki krążek kapeli – Wychowanie – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →