kadr z klipu do „Angry”

Sydney Sweeney w nowym teledysku The Rolling Stones. Zespół zapowiada płytę


06 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel Angry zapowiada pierwszy od 2005 roku album The Rolling Stones – Hackney Diamonds, który ukaże się 20 października. W klipie pojawiła się Sydney Sweeney.

Pierwsza płyta The Rolling Stones od 18 lat

W zeszłym roku świętowali 60-lecie swojego istnienia. Mimo zaawansowanego wieku członków zespołu (i śmierci perkusisty Charliego Wattsa w 2021 roku), The Rolling Stones koncertują i wypuszczają płyty, choć głównie reedycje i płyty live. Na nowy studyjny materiał czekaliśmy długo, bo równo 18 lat. Dokładnie 6 września 2005 roku ukazał się A Bigger Bang.

Sydney Sweeney Rolling Stones

Mick, Keith i Ronnie i… Jimmy

Ogłoszeniu premiery nowego materiału towarzyszył prawdziwy show i nerwowe odliczanie. W proces zaangażowany był komik i popularny prowadzący Jimmy Fallon, który porozmawiał z zespołem na żywo podczas specjalnej konferencji. Ekscytujące wieści zostały zaprezentowane więc przez Micka, Keitha i Ronnie’ego, a wszystko można było oglądać na YouTubie (zapisana transmisja poniżej).

Sydney Sweeney jak Angelina Jolie

Hackney Diamonds, na którą trafi 12 utworów, ukaże się 20 października, a singiel Angry już jest. W teledysku widzimy członków zespołu w wersji „odrestaurowanej”, a także jedna z największych obecnie gwiazd kina i telewizji: Sydney Sweeney (Euforia, Biały Lotos, Reality). Od razu rodzi się skojarzenie z klipem do Anybody Seen My Baby? z 1997 roku, w którym pojawiła się będąca wówczas na samym początku swojej kariery Angelina Jolie. Idąc aktorskim tropem – 3 lata temu u Stonesów w teledysku do wznowionej piosenki Scarlet zagrał też Paul Mescal (Normalni ludzie, Córka, Aftersun).

The Rolling Stones – Angry

Singiel Angry zapowiada pierwszy od 2005 roku album The Rolling Stones – Hackney Diamonds, który ukaże się 20 października. W klipie pojawiła się Sydney Sweeney. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Pierwsza płyta The Rolling Stones od 18 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →