fot. materiały prasowe

Święto K-popu we wrześniu Warszawie. Kto wystąpi na KPOP NATION?

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwszy zorganizowany na tak ogromną skalę festiwal K-popowy w Polsce odbędzie się 23 września na PGE Narodowym w Warszawie. 

Największe k-popowe wydarzenie w Europie

Jak zapowiadają organizatorzy, festiwal muzyki koreańskiej ma być największym tego typu wydarzeniem w Europie, a także pierwszym stadionowym koncertem muzyki K-pop, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Wyjawiono już pierwszych artystów, którzy zagrają we wrześniu podczas jednodniowego wydarzenia KPOP NATION. TO THE BOYZ, MAMAMOO+, Kep1er i CIX. Ale to podobno nie koniec ogłoszeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie imprezy.

KPOP-NATION – poznajcie artystów

THE BOYZ oficjalnie zadebiutował w grudniu 2017 r. minialbumem The First. Zwycięzcy Road to Kingdom połączyli siły z Ateez i Stray Kids, by wspólnie wziąć udział w programie Kingdom: Legendary War Mnetu. W 2019 r. grupa wydała album TATTOO. Nieco ponad tydzień temu ukazał się natomiast ich najnowszy album Delicious, promowany przez utwór o tym samym tytule, do którego teledysk zyskał już 5,5 miliona wyświetleń na YouTube.

KPOP NATION

MAMAMOO+

MAMAMOO+ to z kolei unit zespołu składający się z 2 członkiń grupy MAMAMOO – Solar oraz Monbyul. Duet zadebiutował w sierpniu 2022 r. z utworem Better z gościnnym udziałem BIG Naughty. 20 marca 2023 artystki wydały pierwszy minialbum zawierający 3 utwory. Określane są jako jeden z najlepszych KPOP-owych grup wokalnych.

KPOP NATION

Kep1er

Kep1er to girlsband założony w 2021, jako… konsekwencja wyemitowania survivalowego programu Girls Planet 999 na kanale MNET. W programie brało udział 99 uczestniczek z Chin, Japonii i Korei Południowej. Ostatecznie tylko pierwsza dziewiątka znalazła się w składzie zespołu. Grupa oficjalnie zadebiutowała w styczniu 2022 r. minialbumem First Impact z promującym go viralowym singlem Wa Da Da.

KPOP NATION

CIX

CIX to skrót od nazwy Complete in X, o czym FIX (Faith In X), czyli fandom tej 5-osobowej grupy z pewnością doskonale wie. Zespół zadebiutował w lipcu 2019 r. minialbumem HELLO Chapter 1: Hello, Stranger. 29 maja tego roku CIX wydał nowy minialbum OK Episode 2: Im OK promowany singlem Save me, Kill me.

KPOP NATION

Pierwszy zorganizowany na tak ogromną skalę festiwal K-popowy w Polsce odbędzie się 23 września na PGE Narodowym w Warszawie.  Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Największe k-popowe wydarzenie w Europie Jak zapowiadają organizatorzy, festiwal muzyki koreańskiej ma […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →