fot. Felipe Gabriel/Red Bull Content Pool

Światowy Finał Red Bull BC One odbędzie się w Polsce


14 października 2021

Podziel się newsem:

Pierwszy raz w historii finał Red Bull BC One odbędzie się w Polsce. Są to najbardziej prestiżowe zawody na świecie w breakingu w systemie jeden na jeden.

Red Bull BC One – finał w Polsce

Do tej pory jeszcze nigdy nie organizowano finału Red Bull BC One w kraju nad Wisłą. Z nadchodzącym finałem sytuacja się zmieni, ponieważ najlepsi b-boys i b-girls na świecie staną naprzeciw siebie w Gdańsku. Impreza odbędzie się 6 listopada w Ergo Arenie.

Zobacz: Miażdżące zwycięstwo Grubsona nad Zalewskim – relacja z Red Bull SoundClash

Gdańsk jest partnerem wydarzenia, które organizatorzy opisują następująco:

wyjątkowe miasto z ponad 1000-letnią historią, które nie raz było kolebką ważnych europejskich wydarzeń i wielkich społecznych przemian. Pełen zabytków i obiektów historycznych Gdańsk jest bardzo popularnym kierunkiem turystycznym. Położony nad Bałtykiem, pełen wspaniałych gotyckich budowli, zabytkowych kościołów, ciekawych muzeów i urokliwych, wypełnionych bursztynem uliczek, niezmiennie zachwyca i fascynuje. Jego symbol, bóg morza Neptun, spogląda ze swego cokołu na ponad 3,5 mln ludzi, którzy co roku odwiedzają stolicę Pomorza.

Red Bull BC One World Final 2021 w Polsce

W spocie reklamującym nadchodzącą imprezę ośmioro tancerzy. Są to: B-Boy Thomaz, B-Girl Paulina, B-Girl A.G.T, B-Girl Jilou, B-Girl Madmax, B-Boy Menno, B-Boy Sunni oraz B-Boy Lilou.

Kto wystąpi w ramach dzikiej karty?

Pierwszy światowy finał odbył się siedemnaście lat temu – w 2004 roku w Biel. W szwajcarskim mieście zawalczyło szesnastu najlepszych b-boyów na świecie o tytuł mistrza świata.

red bull bc one world final 2021
materiały promocyjne

Organizatorzy poinformowali o pierwszych dzikich kartach, za którymi kryli się B-Boy Sunni, B-Boy Zoopreme, B-Girl Sidi oraz B-Girl San Andrea. To dopiero pierwszy drop zawodników z dziką kartą.

Pierwszy raz w historii finał Red Bull BC One odbędzie się w Polsce. Są to najbardziej prestiżowe zawody na świecie w breakingu w systemie jeden na jeden. Red Bull BC One – finał w Polsce Do tej pory jeszcze nigdy nie organizowano finału Red Bull BC One w kraju nad Wisłą. Z nadchodzącym finałem sytuacja […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →