Festiwal Malta – warsztaty breakdance, songwriting i rap dla młodzieży

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach Festiwalu Malta odbędzie się coś specjalnego dla osób ze szkół. Będą oni mogli uczestniczyć w warsztatach rapu, songwritingu i breakdance z donGURALesko, Karoliną Czarnecką i grupą taneczną Stereo 48.

Generator Malta przygotował intensywne tygodniowe warsztaty breakdance, songwritingu i rapu dla młodzieży z palestyńską grupą Stereo 48, Karoliną Czarnecką i donGURALesko. Są one skierowane dla osób w wieku szkolnym (13-19 lat), chcących wyrazić siebie w słowach, ruchach i melodiach.

Będzie to szansa na spotkanie z inspirującymi osobami, podszkolenie swoich umiejętności lub zdobycie nowych oraz praca nad występem, który zostanie zaprezentowany podczas Festiwalu Malta razem z prowadzącymi. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Do wyboru są trzy opcje:

  • Warsztaty pisania piosenek PEACE & SONG z Karoliną Czarnecką – artystką interdyscyplinarną, aktorką i wokalistką, członkinią zespołu Gang Śródmieście oraz warszawskiego teatru i kabaretu politycznego Pożar w Burdelu.
    Termin: 9-10.06 i 24-28.06 – zapisy

  • Warsztaty tworzenia rapu z donGURALesko – polskim raperem i producentem muzycznym, członkiem takich składów jak Killaz Group czy K.A.S.T.A.
    Termin: 24-28.06 – zapisy

  • Warsztaty breakdance z kolektywem tanecznym Stereo 48 – jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup b-boyów z palestyńskiego Nablus.
    Termin: 23-28.06 – zapisy

Zapisy trwają tylko do 1 czerwca, więc radzimy nie zwlekać!

W ramach Festiwalu Malta odbędzie się coś specjalnego dla osób ze szkół. Będą oni mogli uczestniczyć w warsztatach rapu, songwritingu i breakdance z donGURALesko, Karoliną Czarnecką i grupą taneczną Stereo 48. Generator Malta przygotował intensywne tygodniowe warsztaty breakdance, songwritingu i rapu dla młodzieży z palestyńską grupą Stereo 48, Karoliną Czarnecką i donGURALesko. Są one skierowane dla […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →