źródło: facebook.com / Surf People

Surf People Clean Baltic – nowe wydarzenie nad polskim morzem


18 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Normą są festiwale muzyczne czy filmowe. Tych pierwszych ostatnimi laty zdecydowanie w Polsce przybywa, jednak czasami są to w zasadzie jednorazowe wydarzenia. Filmówki mają się równie dobrze, ale czy słyszeliście o festiwalu jogi i surfingu? Przed Wami Surf People Clean Baltic.

Surferski festiwal w Polsce? Proszę bardzo

Muszę przyznać, że byłem całkiem zaskoczony, kiedy dowiedziałem się o istnieniu tego wydarzenia. Chociaż całkowicie normalnymi były dla mnie festiwale piwa czy czekolady, tak o festiwalu surfingu i jogi usłyszałem po raz pierwszy. Wydawać by się mogło, że takie eventy raczej w Polsce nie przejdą. O ile joga cieszy się sporą popularnością w naszym kraju i popularność ta stale rośnie, tak surfing już niekoniecznie. Wiadomo, oprócz sprzętu potrzebujemy też odpowiednich warunków i raczej sobie nie posurfujemy w mojej rodzinnej Legnicy czy gdzieś na Lubelszczyźnie. Jednakże najbliższy weekend będzie wyjątkową okazją, aby nauczyć się surfować i połączyć przyjemne z pożytecznym. Wszystko dzięki Surf People – szkole kitesurfingu, surfingu i wing foila, znajdującej się w Chałupach.

Surf People Clean Baltic

Surf People Clean Baltic – a po jodze chodziliśmy sprzątać plażę

Surf People Clean Baltic to nowe festiwalowe wydarzenie na mapie Polski. Tegoroczna edycja odbędzie się już w dniach 19-20 czerwca, a zatem kolejno w Światowy Dzień Surfingu i Światowy Dzień Jogi. Wspominałem o łączeniu przyjemnego z pożytecznym: oprócz możliwości zajęć surfingu, surfskate’u i jogi, odbędzie się także zbiórka pieniędzy na ochronę Bałtyku. Podczas wydarzenia miejsce będą miały także prelekcje Fundacji MARE, testy desek surf i surfskate’owych, wystawa zdjęć, a także wspólne sprzątanie plaży i lasu.

Oprócz zajęć jogi i surfingu zapraszamy Was do zbiórki pieniędzy na ochronę naszego morza. Chcemy by ten weekend był krokiem dla lepszej przyszłości naszych plaż na Półwyspie Helskim i co za tym idzie mnóstwa pozytywnych konsekwencji dla morza, Ziemi i dla nas samych. Razem z FUNDACJĄ MARE postaramy się o częstszą wywózkę śmieci, więcej koszy i może w przyszłości uda się o kosze do segregacji. Żyjąc na Półwyspie blisko 6 miesięcy każdego roku doskonale znamy problem zawalonych koszy na śmieci, rozerwanych, pełnych worków pod koszami, które najmniejszy wiatr lub zwierzę rozwala po całym lesie i zbyt rzadkiej wywózki śmieci przy tylu ludziach, którzy przewijają się podczas sezonu. Kto jak nie my może to zmienić?

piszą organizatorzy

Podczas festiwalu będzie można nabyć także limitowaną koszulkę Surf People Clean Baltic, wykonaną z ekologicznej bawełny. Zajęcia będą bezpłatne i aby się na nie zapisać, należy zrobić to drogą mailową pod adresem info@surfpeople.pl, podając w treści maila imię i nazwisko, numer telefonu, typ zajęć (joga, surfing, deska) oraz dzień. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany Fundacji MARE. Dzielcie się tą wiadomością i jeśli macie możliwość, wpadajcie w ten weekend do Chałup!

Surf People Clean Baltic – Chałupy / 19-20 czerwca – line-up i relacja z festiwalu

Sprawdźcie line-up surferskiego festiwalu w Polsce i lećcie nad morze! Relację z festiwalu możecie obejrzeć również na Instagramie Idę w Tango, który już jutro przejmą organizatorzy wydarzenia!

Surf People Clean Baltic - line-up sobota
Surf People Clean Baltic – line-up 19 czerwca
Surf People Clean Baltic - line-up niedziela
Surf People Clean Baltic – line-up 20 czerwca

Zbigniew Wodecki, Alibabki – Chałupy Welcome To

Normą są festiwale muzyczne czy filmowe. Tych pierwszych ostatnimi laty zdecydowanie w Polsce przybywa, jednak czasami są to w zasadzie jednorazowe wydarzenia. Filmówki mają się równie dobrze, ale czy słyszeliście o festiwalu jogi i surfingu? Przed Wami Surf People Clean Baltic. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →